Trzecia runda za pasem

Serdecznie zapraszam do udziału w trzeciej rundzie FalInO, która odbędzie się już za tydzień, jak zwykle w warszawskiej Falenicy. Będzie to przedostatnia okazja do poprawienia swoich zdobyczy punktowych w klasyfikacji końcowej tegorocznej edycji cyklu. Trasy ponownie w formie biegu klasycznego z wyjątkiem tych dla dzieci biegających wokół szkoły. Dla nich przygotowany będzie scorelauf, czyli kolejność potwierdzania punktów kontrolnych zawodnicy wybierają sobie sami.

Zapisy są już od jakiegoś czasu otwarte w systemie zgłoszeniowym i będą trwały do piątku (16 lutego) do godziny 16:00. Komunikat techniczny z długosciami tras mozna znaleźć w załączniku.

ZałącznikWielkość
PDF icon FalInO_20180216_Komunikat.pdf160.47 KB
PDF icon WS_Wesola_nr_199 (1).pdf6.77 MB

Komentarze

Kolejny numer Wiadomości

Kolejny numer Wiadomości Sąsiedzkich Wesoła już w dostępny w dystrybucji na terenie Dzielnicy Warszawa Wesoła, a w nim ponownie znajdziemy relację z tegorocznego cyklu FalInO oraz nadzieję, na organizację zawodów narciarskich. Temperatura jest odpowiednia, ale białego puchu brakuje. W załączniku kolejny numer Wiadomości Sąsiedzkich Wesoła    /to już 199/- zachęcam do lektury.