Street-O jeszcze w styczniu!

Kolejna odsłona Street-O będzie miała miejsce za tydzień. Zawody odbędą się 31 stycznia (środa) na terenie Stegien i Sadyby. Formuła jest dokładnie taka sama jak ostatnio. Biegamy/spacerujemy (według wewnętrznych pragnień) między blokami. Mapa będzie uproszczona. Impreza polega na zdobyciu jak największej liczby punktów przeliczeniowych w limicie czasowym wynoszącym 60 minut. Za przekroczenie tego limitu przewidziane są konsekwencje. Nie będą to kary cielesne, co najwyżej wpływające na wyniki danego zawodnika (czyli ujemne środki punktowe). Sprowadzić to należy jedynie do implikacji psychicznych. O formule zawodów można poczytać więcej tutaj. Natomiast, najważniejsze informacje dotyczące zbliżających się zawodów są następujące…

Miejsce startu: zostanie ujawnione dzień przed zawodami

Start: interwałowy; scorelauf; raczej indywidualny, chociaż dopuszczalny jest romantyczny start w grupie liczącej nie więcej niż 5 zawodników (ma to przełożenie na zgłoszenia: przez wpisanie danej osoby na listę, określamy zapotrzebowanie na liczbę map)

Wydawanie map: 18:30 – 19:05

Zamknięcie mety: 20:35

Zgłoszenia: w najlepszym systemie na świecie, czyli tutaj. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 stycznia do 18:00

Wpisowe: 3 PLN (nieterminowe zgłoszenie powoduje podwyższenie wpisowego o 1 PLN)

Świadczenia: mapa, karta, naklejka. Uwaga: nie będzie ciastek, pączków, kawy, chipsów, pucharów, oranżady, herbaty, czy nawet wody. We wszelkie luksusy należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. To będą ascetyczne zawody.

Istnieje możliwość pozostawienia rzeczy rozumianych jako ubrania, plecaki, torby na starto-mecie.

Zapraszam!

Komentarze

Miejsce startu: ul.

Miejsce startu: ul. Sobieskiego 70 B.

Proszę wziąć ze sobą długopis i czołówkę.

 

Super zabawa

Super zabawa smiley
A mina rywala, który na punkcie 9A ujrzał, jak zamiast dzwonić na podany numer po hasło wpisujemy inny numer i wchodzimy ... bezcenna devil

.

Haha, no właśnie :) I "rywal" przez swe zdumienie zbierał szczękę z ziemi przez jakieś 9 sekund, co sprawiło, że spóźnił się o rzeczone 9 sek na metę i przegrał 1. miejsce :))

I dodam tylko, że zabawa

I dodam tylko, że zabawa naprawdę była super :) Pierwszy start w takiej formule (street-o), na pewno będę go dobrze wspominać, pytania i zadania bardzo fajne :)
ŁK