Ruszamy w Falenicy

Już większość na pewno nie może się doczekać startu w tegorocznym cyklu falenickich biegów na orientację FalInO 2018. Nie ma co się dziwić, bowiem tegoroczna edycja rusza najpóźniej ze wszystkich dotychczasowych, ale godzina "0" zbliża się nieubłagalnie i do rozpoczęcia pierwszej rundy, która startuje 20 stycznia, zostały już tylko niecałe dwa tygodnie.

W załączniku jest już komunikat techniczny imprezy, do lektury którego gorąco zachęcam. Tegoroczny cykl dla wszystkich tras będzie odbywał się w formie scorelaufu, czyli wszystkie punkty kontrolne naniesione na mapę można zaliczać w dowolnej. To chyba najlepsza forma potwierdzania punktów kontrolnych przy wykorzystaniu tradycyjnej karty startową i perforatora. Podane w komunikacie długości tras dotyczą optymalnych wariantów ich pokonania, co wcale takie łatwe nie będzie.

Tradycyjnie na wszystkich uczestników czeka ciepła świetlica z czynnym bufetem oferującym wspaniałości wykonane w domowym zaciszu przez rodziców dzieciaków ze Szkoły Podstawowej 124 w której mieści się centrum zawodów. Mam nadzieję, że frykasów dla wszystkich wystarczy.

Tegoroczny cykl nie tylko zaczyna się dość późno, ale jeszcze ma o jeden etap mniej, czyli w sumie będzie ich 5. Warto zwrócić uwagę, że do klasyfikacji końcowej zaliczane będą trzy najlepsze wyniki z czterech pierwszych etapów. Oznacza to, że zainteresowani dobrym miejscem w generalce już od początku powinny wziąć się mocno do pracy. Zapisy na zawody są już czynne w naszym systemie zgłoszeniowym. Serdecznie zapraszam.

ZałącznikWielkość
PDF icon FalInO_20180120_Komunikat.pdf219.74 KB