Ostra końcówka sezonu

Zapowiada się naprawdę bardzo wymagająca końcówka sezonu w RJnO w tym roku. Już w najbliższy weekend ostatnia runda PWiM i trzy starty - trasy wyszły chyba naprawdę ciekawe, starałem się ominąć Otwockie piaski i chyba się udało. Jednak ocenią, to sami uczestnicy - nowe miejsce startu w niedzielę jest idealne, dla dystansu sprinterskiego i średniego i tu naprawdę trzeba będzie się wykazać sporymi umiejętnościami nawigacyjnymi.

Jednak punkcikiem na torcie tego rocznego sezonu będzie Mini Maraton w dniu 5 listopada. Właśnie zaprojektowałem trasy - mapa główna na trasach niebieskiej, czerwonej i czarnej w skali 1:27500, turystyczna w formacie A-3. Trasy czerwona i czarna otrzyma dwie takie mapy - na zakładkę się stykają. Trasa czarna 40 PK, czerwona 32 PK, niebieska 23 PK, zielona jedna mapa skala 1:20 000 i 15 PK do potwierdzenia. Na pewno jest wiele miejsc, gdzie jeszcze nikt z Was nie był i też dlatego warto się zgłosić i wystartować. Tu jednak jeden warunek, jeśli do 03.11.2016 do godziny 12:00 nie będzie na listach zgłoszeniowych minimum 25 uczestników - zawody zostaną odwołane - za dużo pracy niestety, aby to ogarnąć i muszę postawić taki limit. Trasy czarna - otrzyma dodatkowo 4 mapy do RJnO, aby móc łatwiej dotrzeć do PK, trasa czerwona otrzyma trzy takie mapy, niebieska 2. Sporo papieru będzie do ogarnięcia, ale PK, są tak ustawione, że spokojnie można do nich dotrzeć tylko przy pomocy mapy głównej.

Mam nadzieję, że frekwencja dopisze i zawody się odbędą - ma nie być jeszcze zimy w tym czasie i to chyba ważna informacja. Niedzielne Zakończenie Sezonu w dniu 06.11.2016, to już pestka dla wszystkich = fajny scorelaufik czasowy trzeba pamiętać tylko o limicie czasowym i warto pamiętać, że za oba starty są przewidziane fajne dodatkowe nagrody. 

Komentarze

W załaczniku w informacji

W załaczniku w informacji głównej mapka usytuowania startu i mety w dniu 29 oraz 30.10.2016. Powinno, to ułatwić dotarcie we właściwe miejsce uczestnikom ostatniej Rundy PWiM w RJnO.