Dziewicza Góra zdobyta

Zakończyły się Mistrzostwa Polski w RJnO które były jednocześnie rundą Klubowych Mistrzostw Polski. Gospodarz zawodów KS Hades wywiązał się wzorowo z organizacji zawodów. Wszyscy uczestnicy musieli zmierzyć się z ciekawymi trasami w bardzo fajnym terenie. Niedzielny długi dystans był naprawdę bardzo wymagający i wszyscy zawodnicy wypowiadali się o nim w samych superlatywach.

Ci co nie zdecydowali się na wyjazd do Poznania mają czego żałować, a w dodatku pogoda była idealna dla tego typu zawodów - nie padało, a lekka poranna mżawka w niedzielę wręcz pomogła w schłodzeniu zmęczonych jazdą zawodników. Gratulacje dla budowniczego tras i autora map Remika Nowaka oraz dla całego zespołu organizacyjnego dzięki którym rowerowa jazda na orientację powróciła na wielkopolskie tereny.

Poniżej można obejrzeć kilka fotek z zakończenia, a w załącznikach mapki z trasami ze sprintu oraz klasyka. Wyniki zawodów są już dostępne na stronie organizatora: http://hades.fla.pl/

Komentarze

Doszły do kompletu mapy  z

Doszły do kompletu mapy  z Mistrzostw Polski w sztafetach dwuzmianowych. Czyli mamy komplet do oglądania i analizowania.