Święto Wisły - podsumowanie

Jedną z atrakcji odbywającego się w ostatni weekend Święta Wisły były zawody w rowerowej jeździe na orientację. Słowo "zawody" jest trochę na wyrost, bowiem była to impreza bardziej popularyzacyjna niż sportowa. Na mapach zaznaczone były punkty kontrolne, a zadaniem uczestników było znalezienie 5, 7 lub 10 z nich w zależności od wybranej trasy.

Impreza zgromadziła w sumie 88 zawodników w różnym wieku, zarówno już ciężko tym sportem doświadczonych, jak i początkujących. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili, tym bardziej, że pogoda była świetna, a eksploracja brzegów Wisły z mapą nie była jedyną atrakcją weekendu.


W drodze na start (fot. Zbigniew Kowal)

Trasy w sobotę i niedzielę były różne i część zawodników przyjechała się pobawić w obydwa dni. Poniżej można znaleźć obydwie mapy z punktami. Co prawda punktów w terenie już nie ma (a jeden to nawet zniknął w czasie imprezy), jednak teren jest na tyle ciekawy, że warto poświęcić jeszcze trochę czasu i zwiedzić go w wolnej chwili samodzielnie do czego gorąco zachęcamy.

Listę uczestników Święta Wisły wraz z dorobkiem punktowym w sobotę i niedzielę można znaleźć poniżej w załączniku.

ZałącznikWielkość
PDF icon Wisla_2012_Wyniki.pdf63.08 KB

Komentarze

Relacja z RJnO

Spisałem moje wrażenia z rajdu na orientację rozgrywanego w ramach Święta Wisły. Jeśli ktoś ma ochotę przeczytać, to zapraszam na bloga.