Rozpoczynamy jazdę z górki

To już półmetek rywalizacji w tegorocznych cyklach GPDW i PWiM w RJnO. Będzie, to też ostatnia okazja startu przed wakacyjnymi kanikułami i dlatego runda jest na tydzień przed końcem roku szkolnego. Będą, to najdłuższe dni w roku i powinno wszystkim starczyć czasu na starty i inne zaplanowane wydarzenia w tych dniach. Tradycyjnie w ciągu jednego dnia można wystartować na trasach z obu dni. Zapraszam także osoby chcące pokonać trasę na nogach wówczas będzie dla nich przygotowana mapa ze wszystkimi punktami kontrolnymi, trzeba tylko przy zgłoszeniu zaznaczyć w uwagach, że pokonujemy trasę na nogach.

Tradycyjnie wszyscy mieszkańcy Dzielnicy Wawer i zawodnicy UKS Falenica zgłoszeni w terminie czyli do godziny 23:00 w dni 20.06.2024 mają zapewniony start bez opłat. Dlatego warto już teraz dokonać rejestracji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę.

W załączniku szczegółowy komunikat dotyczący kolejnej rundy i pomimo, że startujemy w Józefowie, to każdy uczestnik dotrze do Dzielnicy Wawer. Warto też wystartować w przyszły weekend w zawodach Mazovia MTBO w Aninie, już zaprojektowałem trasy i powiem, że warto się zgłosić i wystartować, bo pomimo, że znacie ten teren, to coś nowego o czym świadczy ilość punktów jaka będzie do potwierdzenia. Na stronie  https://mazovia2024.team360.pl/ już niedługo zostaną opublikowane szczegóły, a zgłoszenia tylko do 10 czerwca.

ZałącznikWielkość
PDF icon PWiM_RJnO_2024_Runda_6_Komunikat.pdf430.46 KB

Komentarze

Będzie, to też ostatnia

Będzie, to też ostatnia okazja startu przed wakacyjnymi kanikułami i dlatego runda jest na tydzień przed końcem roku szkolnego.

Koniec roku szkolnego jest 21.06 więc to już będzie niestety wakacyjna runda.

Zaktualizowany Komunikat na

Zaktualizowany Komunikat na weekend w załączniku. Zmiany dotyczą, tylko tras dystansu klasycznego w niedzielę i są korzystne dla uczestników.