Delfin nie wypłynął

Dzień Delfina, pod jego patronem rozgrywana jest I runda GPDW w RJnO oraz II runda PWiM w RJnO. W Czarnym Stawie jest woda i własnie z tego powodu inspirowany był projekt plakietki, jednak delfin się nie pokazał, może w dniu jutrzejszym wyskoczy z wody. Wspaniała pogoda i atmosfera towarzyszyła w dniu dzisiejszym wszystkim uczestnikom pokonującym trasy w najbardziej wymagającym pod względem nawigacji terenie na Mazowszu. Wyniki już są dostępne i jutro jeszcze można wystartować na dystansie sprint i średnim i postarać się poprawić rezultaty dotychczas osiągnięte.

Nie będzie łatwo, ale próbować zawsze trzeba. Nie obyło się niestety bez defektów sprzętu, ale, to tradycyjny nieprzyjemny urok jazdy rowerem w terenie. Mam nadzieję, że trasy się podobały i jutro także powinno być bardzo ciekawie. Pawełki cały czas są bardzo blisko centrum zawodów - już je zostawiłem w czwartek wraz z wodą na jutrzejszy dzień mam nadzieję, że nikt ich nie wyniucha. Dziś jeszcze były są zapakowane próżniowo, dlatego tak trudno wpaść na ich trop. 

Komentarze

Raz jeszcze bardzo dziękujemy

Raz jeszcze bardzo dziękujemy Piotrkowi M. za pomoc z łańcuchem na drugim końcu mapy, co kosztowało Go co najmniej kilka minut straty.

Muszę zrobić osobny plik i

Muszę zrobić osobny plik i zbierać takie wspaniałe postawy innych zawodników na trasie w celu przyznania dyplomów fair play na zakończeniu sezonu. 

Ja natomiast dziękuję

Ja natomiast dziękuję Piotrowi W za użyczenie spinki łańcucha bez której bym nie wystartował na tych ciekawych trasach.