Statystyki PWiM w RJnO 2023

Coś dla fanów podsumowań, wykresów, zestawień, itp.

W załączniku dostępne są statystyki podsumowujące rywalizację podczas całego sezonu w Pucharze Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację w 2023 roku.

 

ZałącznikWielkość
PDF icon Statystyki_2023.pdf476.92 KB

Komentarze

Statystyki jak zawsze bardzo

Statystyki jak zawsze bardzo fajne i można przeanalizować obecny sezon. Widać, że mniejsza ilość startów wcale nie miała wpływu na ilość pokonanych kilometrów, dzięki włączeniu do rywalizacji dystansu klasycznego w tym roku. Myślę, że, to dobry kierunek i należy przy nim pozostać w następnym sezonie. Ilość rund, też maksymalnie 10 i zasady losowania roweru powinny pozostać bez zmiany. Oczywiście najważniejsze w tym temacie jest zdanie uczestników i czekam na Wasze opinie na ten temat. Na pewno w statystykach przydałoby się jeszcze zamieścić ile osób było uprawnionych do losowania roweru w danym sezonie plus ilość losów. W tym roku mamy trzy jedynki 111 losów i 43 osoby uprawnione do wygrania nagrody głównej. Czekam na Wasze opinie i propozycje na następny sezon RJnO na Mazowszu. Mam nadzieję że uda się kontynuować GPDW w RJnO.

Juuuupiiii!

Juuuupiiii!

Znowu wygrałem w kategorii "Czas spędzony w lesie"

I jeszcze syna wcisnąłem na podium!

Tytuł obroniony, a nie jest,

Tytuł obroniony, a nie jest, to łatwa sprawa gratuluje, w dodatku poprawiony wynik z roku ubiegłego pomimo mniejszej ilości startów, ale dystanse klasyczne zrobiły dobrą robotę. Różnica niewielka pomiędzy drugim Maćkiem, a Stasia, to prędko nikt w tym wieku nie prześcignie. Muszę jakąś nagrodę dla Was przygotować.