Słoneczna runda za nami

Jeszcze raz podziękowania dla MOKTiS w Otwocku, za udostępnienie Muzeum Ziemi Otwockiej na centrum VII rundy PWiM w RJnO. Pomimo nieszczelności w ogrodzeniu obiekt jest cały czas monitorowany i włączony jest alarm. Dwa dystanse w dniu dzisiejszym rozegrane były w dawno już nie używanym do zawodów terenie w okolicach stadionu OKS. Mało piachu, szybkie drogi i duża ich ilość w terenie składały się na to, że dystanse były mam nadzieję bardzo ciekawe i wymagające ciągłego podejmowania właściwych decyzji. Mapa została zaktualizowana, ale niestety zabrakło mi już czasu na przejazd kontrolny i w jednym miejscu droga już prawie zanikła i powinna być zaznaczona żółtym  paskiem.

Podziękowania dla Piotra Buciaka, Łukasza Senderka i Bartosza Niebielskiego za zdjęcie punktów z terenu.Wyniki już na swoim stałym miejscu. Rywalizacja o jak najlepsze miejsca w końcowej klasyfikacji  przybiera coraz bardziej rumieńców. Na okrasę kilka fotek nadesłanych przez Karolinę. 

Za tydzień start w Wołominie tym razem na SI w ramach Mistrzostw Mazowsza w RJnO - rywalizacja w kategoriach wiekowych i należy pamiętać, że zgodnie z regulaminami sportowymi można wystartować w kategorii silniejszej np. zawodnicy z kategorii K/M 40+ mogą startować w M 21, a młodsi o jedną kategorie wiekową wyżej. Organizator zapewne w przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń połączy niektóre kategorie, aby móc rozdać medale za poszczególne dystanse.

Komentarze

Dziękujemy za fajne nowe

Dziękujemy za fajne nowe trasy.

Czy będzie Livelox do tej rundy?

Pozdrawiam

Dodany Livelox:

Dodany Livelox:
- sobota - tutaj
- niedziela - tutaj
Niestety od 1 sierpnia Livelox w wersji free ma sporo ograniczeń, m.in. wyświetlana jest trasa tylko jednej osoby. Aby zobaczyć wiele tras jednocześnie, potrzebna jest subskrypcja..

Mam nadzieję, że będzie tu

Mam nadzieję, że będzie tu akurat Adam się tym zajmuje, ale ma na głowie za tydzień organizacje Mistrzostw Mazowsza w RJnO. i może zrobić to trochę później.

Myślę, że siedzibę w MZO

Myślę, że siedzibę w MZO udostępnił MOKTiS a nie MOSIR :)