Czterej pancerni i pies

Podziękowania dla Muzeum Ziemi w Otwocku za otwarcie i umożliwienie zorganizowania bazy podczas VII rundy PWiM w RJnO. Piękna pogoda i jak zawsze świetna atmosfera towarzyszyła powrotowi na trasy pucharowe po letniej kanikule.  Wyniki z dzisiejszego dystansu klasycznego już na swoim miejscu, ale jeszcze na jutro kilka osób zadeklarowało start na nim dlatego nie publikuje map.

Zadałem wszystkim młodym uczestnikom dzisiejszych zmagań pytanie dotyczące stojącego od lat w Muzeum Ziemi czołgu T-34, czy wiedzą co, to za czołg i czy kojarzą, go z serialem jaki był wyświetlany dotyczącym II Wojny Światowej i okazuje się, że młode pokolenie nie zna, tego filmu i z niczym czołg im się nie kojarzył.

Czołg był otwarty i można, było wejść do niego do środka, ale też nie wszyscy byli tym zainteresowani. Jutro dystans sprint i średni i zdecydowanie inny teren an sprincie - szybki i bez piachu, dużo dróg i powinno być bardzo ciekawie. 

Komentarze

Czy mogłabym uzyskać w jakiś

Czy mogłabym uzyskać w jakiś sposób papierową kolorową mapę z tych zawodów (z punktami lub bez). 

Mapy są opublikowane ze

Mapy są opublikowane ze wszystkimi trasami - należy pamiętać, że trasa czarna i czerwona na dystansie byłą drukowana w formacie A3. Należy pobrać tylko mapki ze strony.

No właśnie nie mam takiej

No właśnie nie mam takiej drukarki A3. Może zalega jakaś po zawodach? Mogę podjechać dziś:)

Niestety nie mam dziś kilka

Niestety nie mam dziś kilka osób startowało na trasie z soboty i nawet mapę odbitą na ksero dałem Piotrkowi do zdejmowania lampionów bo już się skończyły kolorowe A3 - nie drukuje zapasów. Spokojnie wydrukują A3 wszędzie teraz nie ma problemu.

Mogę oddać mapę z sobotniego

Mogę oddać mapę z sobotniego klasyka trasa czarna jeśli jest nadal zainteresowanie. Pozdrawiam.