Najciekawsza runda za nami

To była najbardziej wymagająca pod względem nawigacji i sumy przewyższeń do pokonania runda PWiM. W dniu dzisiejszym naprawdę było dużo podjazdów, a sieć dróg w terenie powodowała spore problemy w nawigacji. Można powiedzieć teren marzenie dla RJnO. Ci co nie pojawili się mają czego żałować, bowiem nieczęsto mamy możliwość startu w tak wymagającym terenie, a myślę, że mapa w 95% oddawało sytuacje jaka była w terenie, co też niezbyt często ma miejsce.

Wyniki już wprowadzone do systemu jak i mapy z zawodów. W następny weekend kolejna runda, ale to już w porównaniu z tym co było w ten weekend, to bardzo łatwe trasy i szybkie trasy w oba dni. Nie oznacza, to jednak, że będą, to nie wymagające podjęcia właściwych decyzji trasy.

Zgłoszenia na Światowy Dzień Hamburgera, bo pod takim hasłem rozgrywana będzie IV runda PWiM oraz II runda GPDW w RJnO do czwartku (25 maja) do 23:00. Ciekawy będzie na trasach czarnej i czerwonej dystans klasyczny rozgrywany na dwu zupełnie różniących się od siebie terenach dzięki temu, że zostały połączone dwie mapy. Ocenę jak zawsze pozostawiam uczestnikom.

Komentarze

Dostępny jest Livelox dla obu

Dostępny jest Livelox dla obu dni:
- sobota (tutaj)
- niedziela (tutaj)
W poniedziałek popracuję jeszcze nad poprawą kalibracji map.

Pozostaje, tylko, aby inne

Pozostaje, tylko, aby inne osoby udostępniły Swój ślad z przejazdu do analizy i nauki jaki wariant był najbardziej korzystny. Nauka nigdy nie idzie w las i warto o tym pamiętać i korzystać z niej.

Widać, ze osoby z czerwonej

Widać, ze osoby z czerwonej trasy najbardziej zaangażowane ;-)
Dla klasyka są już ślady sześciu osób, dla średniej pięciu.
Super