XXVII Zima na Pradze z XVIII Biegiem Wedla

W imieniu organizatorów zapraszamy na 3 trasy biegowe na orientację oraz 2 trasy spaceru z mapą po parku Skaryszewskim i Kamionku. 19 lutego 2023 r. w niedzielę biegacze spotykają się na przystani nad J. Kamionkowskim, a zwolennicy spaceru na końcu Al. Wedla i ul. Międzynarodowej. Jednocześnie rusza trasa (TRInO - TTur) "Śladami Bitwy pod Olszynką Grochowską w 1831 r." z Olszynki Grochowskiej na Kamionek. Każdy kto ukończy jedną z tras może liczyć na voucher, na kubek gorącej czekolady w pobliskiej pijalni czekolady lub coś słodkiego. Można też skorzystać z dodatkowych atrakcji w centrum zawodów XVIII Biegu Wedla (np. pomiar tkanki tłuszczowej), które można znaleźć na stronie www.biegwedla.pl lub na stronie organizatora www.trepklub.waw.pl.

Więcej szczegółów w załączonym regulaminie.  Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 lutego do godz. 14.00 (piątek) na tej stronie. Komunikat techniczny też jest już dostępny. Zapraszamy.

Komentarze

Czym się różni 

Czym się różni 

- C-5 km

- 0-run-5km? 

A dla kogo jest przeznaczone

A dla kogo jest przeznaczone O-run? Ma taką samą mapę jak C? To jest zero czy O? Od czego to jest skrót?

To jest propozycja dla

To jest propozycja dla biegaczy ulicznych, aby spróbowali pobiegać z mapą na prostych trasach o podobnych długościach jak na szosie/bieżni. O jak Orienteering, run jak bieg na wzór wymyślony w Szwecji.

Tak jak za start w imprezie

Tak jak za start w imprezie sportowej na orientację - 1 pkt