Wataha zagrała razem w WOŚPem - 5 etap Dystansu Stołecznego

To był wyjątkowy bieg w ramach Dystansu Stołecznego! Dziś, na Młocinach biegało z mapą 128 uczestników! To powrót do wysokich frekwencji naszego cyklu sprzed 2 lat, co nas bardzo cieszy, ale jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że wraz z niezastąpionym Sztabem WOŚP Młociny mogliśmy wspólnie, już po raz 3, razem grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Dzięki tak licznej frekwencji, poza Waszą hojnością do sztabowych puszek, przekazaliśmy na WOŚP 750 zł! DZIĘKUJEMY!!!

Niezmiernie miło było nam gościć Was w naszych domowych progach, mamy nadzieję że i Wy będziecie bardzo miło wspominać dzisiejszy etap :))

Bardzo zachęcamy do zapoznania się z wynikami, międzyczasami i analizą dzisiejszych tras. Na najdłuższej z nich - CHOJRAK, najszybsi byli JAROSŁAW KUREK oraz MIECZYSŁAWA PAKULSKA, na WKRĘCONYM zwyciężyli JAKUB ROLEWICZ oraz ZOFIA WRZEŚNIAK. Trasę MANIAC wygrali JEREMIASZ MAJOR oraz LENA GROMADZKA, a najliczniejszą i najkrótszą trasę wygrali SZYMON SUCHECKI i JOLANTA STALMACH

Wysokie miejsce na najkrótszej trasie zajął Burmistrz naszej Dzielnicy - GRZEGORZ PIETRUCZUK - gratulujemy!

PEŁNE WYNIKI SPRINTU WOŚP

Tradycyjnie, zachęcamy Was do wrzucania przebiegów na LIVELOX!

Idziemy za ciosem - już w środę kolejny, 6 etap Dystansu Stołecznego na Osiedlu Ruda. Potem ponad miesięczna przerwa od naszych imprez i wracamy za 49 dni z nocnym etapem do Lasku Bielańskiego!

Szczegóły etapu pojawią się we wtorek na stronie orienteering.waw.pl, natomiast już dziś zapraszamy do zgłoszeń, które będą otwarte również do wtorku!!!