Statystyki PWiM w RJnO 2022

Coś dla fanów podsumowań, wykresów, zestawień, itp.

W załączniku dostępne są (do złudzenia przypominające) statystyki podsumowujące rywalizację podczas całego sezonu w Pucharze Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację w 2022 roku.

ZałącznikWielkość
PDF icon Statystyki_PWiM_RJnO_2022.pdf537.09 KB

Komentarze

POgoda taka ... po co kończyć

POgoda taka ... po co kończyć sezon ??
Wiem po co, by mieć czas na robienie map na kolejny!!

Zgłoszenia zamknięte, mapy

Zgłoszenia zamknięte, mapy wysłane do drukarni - rekord frekwencji chyba nie padnie /64 osoby/. Ma padać deszcz, ale to dobrze, bo fajnie się jeździ wtedy, a podsumowanie sezonu mamy pod dachem w ciepełku z herbatą i kawą i coś słodkiego też już kupiłem. Lampiony wiszą i powinny się ostać - nie sprawdziłem czy wszystkie słupki ZPK są w terenie, ale skoro przez tyle lat nic nie zginęło, to raczej powinny być. Będzie dodatkowo na starcie w biurze namiot i wiata. Map zamówiłem z zapasem 15 sztuk - dla spóźnialskich powinno wystarczyć. 

A perforatory? Bo na wielu

A perforatory? Bo na wielu słupkach ZPK perforatory wydawały się poułamywane wtedy kiedy je mijaliśmy w trakcie zawodów? Co robimy jakby nie było?

mój kolosalny wynik na jednym

cheeky mój kolosalny wynik na jednym z wykresów pokazuje wyraźnie, że czerpię ogromną przyjemność ze spędzania czasu na rowerze w lesie......

.....albo - jak powiedziała kąśliwie wczoraj taka jedna - nie lubię spędzać czasu w domu laugh

Jedno nie wyklucza drugiego,

Jedno nie wyklucza drugiego, ale lepiej jest gdy druga opcja jest fałszywa.

Perforatory powinny być na

Perforatory powinny być na wszystkich słupkach zostały dwa lata temu zamontowane nowe i zabezpieczone przed wyłamaniem. Jednak jakby się okazało, że nie ma jedziemy dalej i mamy zaliczony punkt. Zostawiamy tylko pustą kratkę na karcie startowej.