Wysokie wydmy

Za nami kolejna słoneczna runda PWiM w RJnO. W sobotę była dość niska frekwencja na Przystanku, ale trasy były dość ciekawe, kilka dróg było bardzo słabo widocznych. Za to trasy MTB są coraz szybsze i powstało kilka nowych odcinków, które trzeba nanieść na mapę. Punkty wisiały w terenie już od środy i nic nie zginęło, tylko z mojej winy na dystansie średnim zapomniałem zmienić lokalizację jednego lampionu.

Dziś rywalizacja przeniosła się na wydmy w Choszczówce i zgodnie wszyscy stwierdzili, że są one znacznie wyższe od tych w Falenicy. Teren piękny, choć w północnej części mapy bardziej piaszczysty. Górki i trasy podobały się większości uczestnikom i mam nadzieję, że pozostawią miłe wspomnienia. Bardzo zadowoleni byli też najmłodsi z trasy średnie zielonej i fajnych krętych dróg, po których jechali.

Za dwa tygodnie ostatnia runda przed wakacyjną kanikułą na falenickiej wydmie, czyli można będzie porównać na gorąco i stwierdzić, która jest wyższa. Będzie to też kolejna runda GPDW w RJnO. Komunikat ukaże się w środę po wtorkowym rekonesansie w terenie dotyczącym wyboru centrum zawodów. Będą to ponownie dwa dni z dwoma startami, czyli sprint i średni. Zgłoszenia już wkrótce otwarte. Wyniki i mapy rundy V na swoim miejscu jak zawsze.

Komentarze

Dziękuje Andrzejowi za

Dziękuje Andrzejowi za przesłane fotki, które wspaniale okrasiły newsa z V rundy.