Wyniki pierwszego etapu FalInO

W pięknej zimowej aurze wystartował kolejny cykl biegania z mapą po falenickiej wydmie. W tym roku nastąpiły małe zmiany i przyzwyczajeni stali uczestnicy szukali mnie w szkole i na zewnątrz od godziny 9:45, a ja jeszcze dopijałem wówczas poranną kawę w domu. Widzieli, że punkty wiszą, a nie ma organizatora. Na razie start i meta będą zlokalizowane przed budynkiem SP 124 od strony nowo wybudowanego łącznika. Jest zadaszenie i można ustawić ławki i krzesła i już nie trzeba przedzierać się do świetlicy w której czynny jest bufet w którym tradycyjnie nie brakowało żurku oraz innych smakołyków.

Myślę, że forma rozgrywania zawodów w formie scorelaufu się przyjmie i będzie fajną odskocznią od tradycyjnych startów z mapą, których aktualnie nie brakuje. Tu akurat karta startowa uchroniła kilka osób od nkl, bowiem, gdy myśleli, że już maja wszystkie PK okazywało się, że w jednej z kratek nie ma odcisku perforatora i trzeba było ponownie zawrócić do lasu. Cieszy duża ilość startujących w AK i AM. Całe szczęście, że zrobiłem odbitki ksero map, bo by ich zabrakło - zapas skończył się szybko. Zgłoszenia na wszystkie rundy są otwarte i naprawdę warto to zrobić wcześniej, aby mieć zapewnioną kolorową mapę. Wyniki już na Swoim miejscu a mapki w załączniku. Trasy na kolejną rundę już gotowe będą trochę dłuższe, ale taką samą ilość PK będą musiały potwierdzić wszystkie kategorie jak w dniu dzisiejszym.

ZałącznikWielkość
Image icon FalInO_2022-01-08_AK_AM.jpg322.53 KB
Image icon FalInO_2022-01-08_Scorelauf.jpg514.43 KB

Komentarze

Dzień dobry. Bardzo się

Dzień dobry. Bardzo się cieszę, że zawody wróciły. Przy okazji mam pytanie. Czy będzie można któregoś razu odebrać nagrody za podium z 2020 r. z konkurencji "street-O"? Z najlepszymi życzeniami

Zakończenie zaległego sezonu

Zakończenie zaległego sezonu 2020 oczywiście się odbędzie wspólnie z podsumowaniem tegorocznych zmagań czyli w dniu 19 marca 2022 o godzinie 10:00 i później ostatni start niezaliczany już do klasyfikacji końcowej. Mam już od 2 lat dyplomy, muszę je wydrukować tylko i zamówić medale i naklejki na puchary za sezon 2020 oraz od razu za bieżący.