Senioriada oraz Dystans Stołeczny na Dzień Niepodległości!

Wszystkich chętnych do uczczenia na sportowo 103. rocznicy odzyskania Niepodległości, AZS Warszawa wraz z BKS Wataha Warszawa serdecznie zaprasza na prolog Dystansu Stołecznego, który odbędzie się na warszawskiej AWF! Bieg będzie odbywał się w ramach Senioriady 2021 - serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich seniorów, trasy AMATOR oraz MANIAC będą dostosowane do pokonania marszem z kijkami, ale oczywiście podbieganie nie będzie zabronione :)

Wzorem zeszłorocznego Dystansu Stołecznego, czekają na Was 4 trasy - AMATOR, MANIAC, WKRĘCONY, CHOJRAK

Szczegółowy komunikat pojawi się we wtorek, 9 XI 2021 r

Opłata za mapę to tradycyjnie 15 zł / osobę dorosłą oraz 10 zł / dzieci i młodzież. Wypożyczenie czipa - 5 zł

UWAGA! Uczestnicy z kategorii KM60+, czyli urodzeni w roku 1961 i wcześniej startują bezpłatnie!

Start w godzinach 12:00-15:00, przy Hali Gier. Meta i sczytywanie również przy wejściu do Hali Gier

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Dzień Niepodległości z mapą w ręku! Zgłoszenia na bieg przez formularz na stronie

Komentarze

Prologu? Jest już jakiś

Prologu? Jest już jakiś wstępny rozkład poprologowy? Imprez zaplanowanych na okres jesienno/zimowy jest całe multum. Niedługo wszyscy zawodnicy spoza Warszawy będą przyjeżdżać na urlopy/wakacje do stolicy:-) To fantastycznie! Jeśli jeszcze poprószy śnieg to nie będzie się opłacało do domu wracać na nocleg:-)

Karola, w trakcie opracowania

Karola, w trakcie opracowania :) choć ciężko będzie się nie pokryć z którymś treningiem

To jak już będą się dni

To jak już będą się dni pokrywać, to chociaż spróbujcie zrobić różne godziny :) Wiem, że teraz dni krótkie, ale jak jedna impreza od 9-10, to druga od 12-13? Widzę też, że Warsaw Orient Training, żeby nie było kolizji robi co którąś imprezę jako nocną. Myślę, że chętnych, żeby zaliczyć 2 imprezy jednego dnia się trochę znajdzie! Apel do organizatorów - zarządźcie mądrze tą klęską urodzaju :))

Orgi (albo Ogry) też staraja

Orgi (albo Ogry) też staraja się na to zwracać uwagę. Przykładowo dzienny WOT 11 grudnia zostal przesunięty na godz. 14 a WMTour 22 stycznia zamiast w godz 10.30-13.00 będzie w godz. 11.00-14.00. Między innymi po to ten kalendarz na Trasach.