Zaproszenie na Street-O #34

Serdecznie zapraszam na 34. Street-O - już w czwartek 28 października. Będziemy tak, gdzie nas jeszcze nie było - na Nowolipkach.

Update 3.11. Wyniki w załączniku :)

Kategoria: rogaining 60 min
Mapy można pobierać w godzinach: 17:20 - 18:50
Start: będzie zlokalizowany na Skwerze im. M. Apfelbauma (tutaj)
Zamknięcie mety: 20:10 (przybycie po tym czasie = NKL)
Świadczenia: mapa, naklejka, karta startowa, a na mecie - coś na osłodę życia ;)
Zapisy: tutaj otwarte do 27.10. (środa) godz. 23:59

Wpisowe: 5 PLN/os
Płatne: preferencyjnie przelewem na 9* 114* 2**4 **** 33*2 3893 1615 lub BLIKiem na nr 5*1 16* 9*3 (gdzie zamiast * wpisujemy 0) - Barbara Szmyt
ew. na starcie (wówczas prośba o przygotowanie odliczonej kwoty).

ZałącznikWielkość
PDF icon street_o_34_wyniki.pdf120.37 KB

Komentarze

Wiem, że współpraca między

Wiem, że współpraca między zawodnikami nie jest zakazana. Jednak uważam, że spisywanie odpowiedzi od innych uczestników (nie będąc nawet na punkcie) jest obrzydliwe. 

Naszła mnie podobna refleksja

Naszła mnie podobna refleksja i przypomnienie: Street-O z zasady przebywa się indywidualnie lub zespołowo, ale przy obecności na PK wszystkich członków zespołu.

Widać, że Polak potrafi i

Widać, że Polak potrafi i prędko nie zapomni tego jak to robić. Dziwne, bo nie jest prowadzona klasyfikacja generalna tego cyklu, a jednak zaradność nie pozwala o sobie zapomnieć i jest z powodzeniem jak widać testowana. Dla mnie to bez sensu, bo gdzie przyjemność i czystość pokonania trasy samodzielnie, a o to w tej zabawie chodzi. Teraz nawet nie ma konieczności spotkania się, aby przekazać odpowiedź na pytanie, wystarczy wysłać sms. Nie o to jednak w tym chodzi niestety.