Podkurek full wypas

Organizatorzy z HKT "TREP" PTTK zapraszają do udziału w XLI Rajdzie na Orientację "PODKUREK 2018", który odbędzie się 27 października 2018 r w Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie, gdzie będzie można obejrzeć m.in. Rezerwat "Goździkowe Bagno" w jesiennej oprawie. Przygotowano po 2 trasy w kat. TZ, TU, TP. Na mecie zaplanowano wspólne ognisko z kiełbaską oraz możliwością obejrzenia centrum leśnej edukacji. Przy tej okazji będzie przeprowadzony tradycyjny bieg na orientację na trasie scorelaufu z dwoma limitami trasy 45 lub 60 minut oraz rowerowa jazda na orientację także na trasie scorelaufu.

Jest możliwość udziału na kilku trasach pod warunkiem zgłoszenia się poprzez formularz zamieszczony na tej stronie dla każdej trasy oddzielnie. Szczegółowe dane w regulaminach. A zatem do zobaczenia na leśnym szlaku.

ZałącznikWielkość
PDF icon Podkurek_2018_MnO_Regulamin.pdf205.38 KB

Komentarze

Dojazd na rajd własnym

Dojazd na rajd własnym środkiem transportu jedynie drogą z Dąbrówki (rondo) w kierunku na Kołbiel, z której nie ma dojazdu ze względu na roboty drogowe.

Z ostatniej chwili wiadomo,

Z ostatniej chwili wiadomo, że w ramach pobytu w CEL-u będzie dodatkowa okazja, po przejściu swoich tras, pospacerować na nowiutkiej trasie TRInO po terenie CEL-u, a później samodzielnie usmażyć rajdową kiełbaskę na ognisku. Do zobaczenia.