Piękna pogoda...

...towarzyszyła dzisiaj uczestnikom podczas inauguracji Grand Prix Dzielnicy Wawer M. St. Warszawy w Rowerowej Jeździe na Orientację, która była jednocześnie czwartą rundą Pucharu Warszawy i Mazowsza w RJnO. Frekwencja na starcie znakomita, bowiem na trasy wokół falenickiej wydmy wyruszyło 63 uczstników. Mimo, że wydma wydaje się większości startującym jdoskonale znanej, to nadal  potrafi jeszcze sprawiać wiele trudności.

Runda miała charakter międzynarodowy, bowiem wystartowało dwóch zawodników z Rosji co jeszcze bardziej podnosi prestiż całego cyklu. Niestety, jeden z nich nie dał rady ukończyć zawodów i był dzisiaj jedynym zawodnikiem pokonanym przez magiczną wydmę. Jutro znacznie łatwiejszy teren, co nie oznacza, że trasy nie będą wymagające. W dodatku na uczestników czekają dwa starty. Ruszamy od 9:00 z pracą biura i w miarę ogarnięcia sytuacji o 9:15 pierwsi zawodnicy powinni już znaleźć się na trasie.

Wyniki dzisiejszej rywalizacji są już dostępne na stronie cyklu. Czekamy jeszcze na zdjęcia autorstwa Andrzeja Krochmala i oczywiście zachęcam do zamieszczania swoich mapek z wariantami pokonania trasy.

Komentarze

Bardzo fajna trasa wyszła. Na

Bardzo fajna trasa wyszła. Na mecie czułem lekki niedosyt - tak krótko? Taka ładna pogoda i tylko 16 km? Mój ślad z soboty poniżej, trasa czerwona. Trochę czasu zajęło mi złożenie "do kupy" dwóch map, które są względem siebie lekko obrócone.