Wreszcie słoneczko

Po raz trzeci zawitaliśmy z Pucharową rywalizacją do Komornicy i Wieliszewa. Dzisiaj ścigaliśmy się na dystansie sprinterskim i średnim. Z rana było całkiem rześko, ale cały czas świeciło słoneczko i w miarę upływu czasu było co raz cieplej. Wzrastająca z miarem upływu dnia fala ciepła od razu spowodowała u niektórych uczestników spadek wydolności podczas pokonywania tras.

Komentarz dnia: Bartek Niebielski mówi, że tej drogi w terenie nie ma do końca i się urywa - na co Damian Kędziorek mu odpowiada, że przecież masz na mapie narysowaną przerwę pomiędzy kreskami oznaczającymi drogę. Więcej dyskusji na ten temat nie było i zakończyło się wszystko wspólnym ubawem. W dniu jutrzejszym ma być jeszcze cieplej a na dodatek do pokonania mamy dystans klasyczny - czyli troszeczkę więcej kilometrów niż w dniu dzisiejszym. Dobra wiadomość sklep w centrum zawodów będzie czynny - a warto zajrzeć i zrobić zakupy bowiem serwuje bardzo dobre wyroby własnej domowej roboty. Można nawet zmówić coś na ciepło i zjeść obiad.

Pełne ręce roboty miała Zuzanna Malanowska - bowiem weryfikowała odznaki InO i  szkoda tylko, że sporo osób zapomniało zabrać ze sobą książeczki InO - ale jest opcja, aby zostawiać Swoje książeczki w biurze zawodów i odebrać je już zweryfikowana podczas kolejnej rundy. Mam także odznaki więc jest komplet od razu do wręczenia.

Do zobaczenia jutro.

Komentarze

Mój ślad z soboty z dystansu

Mój ślad z soboty z dystansu średniego. Niestety sprint nieukończony z powodu kapcia po 7PK i wyjątkowo uznałem, że nie ma sensu więcej niż połowy dystansu biec z niesprawnym rowerem.

Śmieszna sprawa wyszła ze szlabanem po 9 PK. W pierwszej chwili myślałem, że na mapie jest źle naniesiona przeszkoda, ale mijając to miejsce okazało się, że ktoś otwierając szlaban ... zamknął przejazd na innej ścieżce. 

Film ze sprintu.

Jeszcze przed kolejną rundą przygotowałem film z przejazdu na sprincie. Jakość specjalnie zmniejszona. Było kilka potknięć, które kosztowały cenne sekundy. W dwóch miejscach film się nie przesuwa, jedynie na mapach jest ruch.

Z ciekawostek to może być czesanie lasu między punktem 6 i 7 (od minuty 15:00).

Film w czasie realnym więc ponad pół gdziny.

https://youtu.be/8XLf3hpWdzQ

Ślad jest na 3Drun:

http://3drerun.worldofo.com/2d/index.php?idmult%5B%5D=-482129&idmult%5B%...

 

 

 

Dzięki Damian - to jedna z

Dzięki Damian - to jedna z najlepszych poglądowych lekcji jak należy pokonywać trasę w RJnO i mam nadzieję, że wielu nowym adeptom jak i startym wyjadaczom orientacyjnych tras posłuży jako doskonała lekcja.