Wrzesień 2023

Dach nad głową

Centrum zawodów trafione w dziesiątkę - dach nad głową był przydatny, bowiem do około 13:20 mżył drobny deszcz. Bar ma bardzo dobry jadłospis i warto skosztować dań jakie są w nim serwowane. Wyniki z dzisiejszego dystansu są już zamieszczone nie jest, to jednak koniec rywalizacji bowiem w dniu jutrzejszym jeszcze około 18 osób wystartuje na klasyku. Map jest więcej i jeśli inne osoby maja ochotę pokonać naprawdę super trasy, to zapraszam. Start jutro od 10:30, ale około 14:30 musimy zdjąć kilkanaście lampionów z lasu, bo zabiera je Adam na kolejną rundę za tydzień, dlatego warto przyjechać do 11:00 i wtedy na spokojnie da się radę przejechać do 15:00 nawet trzy czarne trasy.

ZAZU Tour - Jesień 2023

Spodobało się i Wam i mi organizowanie treningów, zatem zapraszam na cykl jesiennych treningów pod hasłem ZAZU Tour. Zapraszam co miesiąc na 2 treningi - sobota+niedziela na mapy będące terenem zmagań Warszawskich Mili z ostatnich lat.

Zaczynamy już 14-15 października przygotowaniem do MP w Długodystansowym BnO, zatem przygotowane trasy będą odpowiednio dłuższe niż standardowe. Szczegóły lokalizacji i parametry tras zostaną podane po najbliższym weekendzie i sprawdzeniu aktualności map.

Zimowe Biegi Górskie w 2024 r.

Zaplanowaliśmy już terminy przyszłorocznych etapów XX Zimowych Biegów Górskich.

Zaczynamy sezon 2024 trochę nietypowo bo 30 grudnia jeszcze w tym roku.

Następne etapy co dwa tygodnie czyli: 13 stycznia, 27 stycznia, 10 lutego, 24 lutego i finał 16 marca. Wpisujcie terminy w kalendarz.

Ostatnia runda GPDW w RJnO

W najbliższy weekend zapraszam do Falenicy na ostatnią już w tym roku rundę Grand Prix Dzielnicy Wawer w Rowerowej Jeździe na Orientację. Pozostały już tylko trzy starty: w sobotę dystans klasyczny (starty od 12:00), w niedziela sprint i dystans średni (starty od 10:30). Będzie, to także 8. runda Pucharu Warszawy i Mazowsza w RJnO. W oba dni można wystartować na trzech trasach, trzeba tylko zgłosić się do czwartku (28 września) do godz. 23:00.

Fort Belvedere nie został zdobyty

Niestety Fortu Belvedere, gdzie był dziś start do dystansu klasycznego, nie udało się zdobyć naszym zawodnikom. Zostali pokonani przez fatalne warunki atmosferyczne jakie panowały i w dodatku Bartek zaliczył kolejny defekt sprzętu na imprezie mistrzowskiej w tym roku (już trzeci) - tym razem została urwana korba i nie mógł kontynuować wyścigu.

Mamy kolejny medal Mistrzostw Świata U23

Bartosz Niebielski w dniu dzisiejszym zdobył kolejny medal podczas Mistrzostw Świata U23. Tym razem brąz na dystansie średnim, który został rozegrany we Włoskim Lavarone. Przepiękna miejscowość i bardzo wymagające trasy w ciężkim i bardzo technicznym terenie. Bardzo duża ilość zawodników startuje w tegorocznych Mistrzostwach Świata U23 jeśli chodzi o męską elitę. Zawody są jednocześnie ostatnią rundą tegorocznego Pucharu Świata w MTBO. Jutro bardzo wymagający dystans klasyczny w dodatku ma przez cały dzień padać deszcz - trzymajcie kciuki za Naszych zawodników.

Strony