Kwiecień 2023

Przedłużona Majówka z Watahą - bieg w sobotę

Aby umożliwić bieganie z mapą w sobotę osobom które nie mają możliwości złożyć 3 - zmianowej sztafety, otworzyliśmy zgłoszenia na dodatkowy bieg indywidualny na Białobrzegach w sobotę - ZGŁOSZENIA TUTAJ

Przypominamy, że zgłoszenia na nasze imprezy zamykane są 3 maja 2023 r. Na zawody biegowe (Puchar Bielan + WOM) zapisujemy się przez formularze na orienteering.waw.pl, na zawody w orientacji precyzyjnej zapisujemy się natomiast przez formularze na stronie PZOS (linki w biuletynie MP). Po terminie 3 maja nie będzie możliwości zgłoszeń na Mistrzostwa Polski, natomiast na zawody biegowe będą dostęne nieliczne wakaty, dlatego zachęcamy wszystkich do zgłoszenia w terminie!

IX Puchar Bielan i WOM w BnO

Drodzy zawodniki, z przyczyn niezależnych od organizatora, zmuszeni byliśmy zmienić lokalizację WOM w sztafetowym i średniodystansowym BnO. W związku z tym, prezentujemy Wam zaktualizowany biuletyn 1.1, do którego zapoznania się, jak również do ponownie otwartych zgłoszeń, serdecznie zapraszamy!

W piątek czeka na Was nocny sprint na terenie AWF rozgrywany w ramach IX Pucharu Bielan - ZGŁOSZENIA SPRINT AWF

III Otwarte Mistrzostwa Nowej Dęby w sprinterskim BnO

Zapraszam do udziału w III Otwartych Mistrzostwach Nowej Dęby w Biegu na Orientację. Wydarzenie zaplanowano w sobotę 3 czerwca 2023 r. w godz. 12:30-14:30, a parkowo-miejskie, sprinterskie ściganie obejmie tereny rekreacyjno-parkowe nad Zalewem w Nowej Dębie oraz pobliskie Osiedle Północ.

Oprócz kategorii wiekowych (od KM10 do K35+ i M50+) przewidziano również kategorię OPEN K/M, a także popularyzacyjną kategorię RODZINNĄ.

Suchymi kołami

Jakże odmienna aura towarzyszyła w dniu dzisiejszym podczas pokonywania tras na zakończenie I rundy GPDW oraz II rundy PWiM w RJnO. W lesie nie było śladu po wczorajszych opadach deszczu i dzięki temu koła i rowery uczestników była suche. 10 osób wybrało się w teren na trasy dystansu klasycznego, a w sumie w dniu dzisiejszym wystartowało prawie sto osób, co stanowi rekord w dotychczasowej historii pucharowych zmagań. Wyniki i mapy na Swoim stałym miejscu i zachęcam do umieszczania Swoich śladów przejazdu na Liveloxie, co stanowi doskonały materiał szkoleniowy. Zamieszczone są mapy z trasy niebieskiej, czerwonej i czarnej.

Strony