Marzec 2023

Wiosenne Street-O

W pierwszy dzień wiosny (21 marca) serdecznie zapraszam na Młynów na Street-O!

30.03. Wyniki w załączniku.

Kategoria: rogaining 60 min
Mapy można pobierać w godzinach: 17:30 - 18:50
Start: Wschodnia strona skrzyżowania ul. Górczewskiej i Syreny (tutaj)
Zamknięcie mety: 20:10 (przybycie po tym czasie = NKL)
Świadczenia: mapa, naklejka, karta startowa, a na mecie - coś na osłodę życia ;)
Zgłoszenia: tutaj otwarte do 20.03. (poniedziałek) godz. 23:59

Finałowy, najdłuższy etap 3 edycji Dystansu Stołecznego już w niedzielę!

W najbliższą niedzielę, 2 kwietnia 2023, serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy na finał Dystansu Stołecznego! Jak obiecaliśmy - będzie to mazowiecki long, choć o parametrach nieco przyjaźniejszych niż typowy long w BnO. Nie znaczy to jednak, że czekają Was krótkie trasy - wręcz przeciwnie, będą one zdecydowanie najdłuższe ze wszystkich etapów.

VII BazInO

Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim zaprasza w niedzielę 23 kwietnia 2023 r. do Mieni k. Cegłowa na VII BazInO - Wiosenny Marsz na Orientację.

Orientować się w terenie będzie można na 4. trasach po 2 etapy każda dla: początkujących (TP), niezaawansowanych (TT), średniozaawansowanych (TU) i zaawansowanych (TZ). Trasy TU i TZ zaliczane są do TMWiM. Dostępne będą także trasy towarzyszące.

I runda PWiM i Livelox

Udane otwarcie sezonu w RJnO, bardzo dobra frekwencja i zmienna aura podczas drugiego dnia nie spowodowała popsucia humoru i zadowolenia startujących dziś osób. Pięć osób zdecydowało się pokonać trasę z wczorajszego dystansu klasycznego z czego dwóch młodych adeptów zaliczyło w dniu dzisiejszym trzy trasy. Argumentem było, to, że powiedziałem skoro można kilka godzin siedzieć przed komputerem, to i można tyle samo czasu poświęcić na jazdę rowerem i odnajdywanie lampioników - taka gra komputerowa na żywo. Spadło trochę deszczu i nawet sypnęło białymi kulkami gradowymi, ale krótko to trwało.

Sezon RJnO otwarty

Koła zakręciły się w dniu dzisiejszym w poszukiwaniu w terenie lampioników podczas I rundy PWiM w RJnO na dystansie klasycznym. Uczestnicy uznali, że trasy były bardzo ciekawe co jako budowniczego bardzo mnie cieszy. Wyniki i aktualna klasyfikacja na swoim stałym miejscu, a jutro ekstra bonus, dla tych co nie mogli w dniu dzisiejszym wystartować, to informacja, że trasy zostały jak i mapy i jutro można będzie pokonać trzy dystanse. Dzisiaj zresztą pięć osób pojechało dystans sprintu, bo jutro nie mogą przyjechać na zawody. Czyli wyniki mogą jeszcze ulec zmianie i dlatego nie publikuje na razie map. Jutro start możliwy już od 9:50 centrum SP 124 rowery zostawiamy na zewnątrz.

Finał FalInO

Ostatnia runda FalInO była bardzo szybka, można powiedzieć, że czasy osiągnięte przez zwycięzców poszczególnych kategorii były zbliżone do dystansu sprinterskiego. Pogoda dopisała jak i uczestnicy, udało się wręczyć 75% dyplomów oraz został tylko jeden nieodebrany puchar. Można jeszcze w dniu jutrzejszym odebrać dyplomy i puchar w SP 124 podczas zawodów w RJnO od 10:00 do 14:00. Wyniki na swoim stałym miejscu i jeszcze dojdą zdjęcia wieczorem z ceremonii zakończenia.

Wiosenna Hała

Zapraszam na pieszy Rajd na Orientację Wiosenna Hała 2023.

               Kiedy: 1 kwietnia 2023

               Gdzie: Widełki, woj. świętokrzyskie

               Trasy: 50km (PMnO), 25km (Puchar TP25), 10km

               Teren: leśny, górzysty

Finał FalInO i początek PWiM w RJnO

Tradycyjnie od wielu lat mamy w jednym dniu zakończenie cyklu biegów na orientację FalInO oraz otwarcie sezonu w RJnO w Falenicy. Trasy na obie imprezy od dawna już gotowe i czekają na uczestników. Rozpoczynamy w sobotę o godzinie 10:00 od wręczenia pucharów i dyplomów za FalInO 2023 i tu warto być na czas, aby odebrać trofea.

Strony