Sierpień 2021

Kajakiem w Pruszkowie

Stowarzysze serdecznie zapraszają na nie lada gratkę - kajakową imprezę na orientację!
Już w sobotę 11 września w pruszkowskim Parku Potulickich.
Start możliwy w godzinach 14:30-17:30, tak więc poranek można wykorzystać na inne aktywności.
Stawy w parku są wyjątkowo urokliwe i na pewno Was zaskoczą.
Na koniec jeszcze ważna informacja - wypożyczenie kajaka lub rowerka wodnego (idealnego dla zespołu rodzinnego) jest darmowe!
Więcej informacji w regulaminie w załączniku, a zapisy otwarte w systemie zgłoszeń.

Warsaw Orient Races już 8 września

Już za półtora tygodnia zostanie rozegrany piąty etap WOR 2021 na górce Kazurce - w środę 8 września od 16:30 do 19:00 (zachód słońca tego dnia o 19:07). Centrum zawodów będzie znajdowało się przy ul.Belgradzka 33 (GPS: 52.136637, 21.047691). Tym razem pobiegamy na mapie o skali 1:2500 (warstwice co 2 m), więc będzie bardzo szybko. 

Stara Kuźnia gotowa

Szczegółowe informację na temat ostatnich tegorocznych zawodów rowerowych z kalendarza CTZ są już dostępne na w załączniku poniżej. Zachęcam do szczegółowej lektury dość długiego komunikatu technicznego, aby później nikt był zdziwiony, że na przykład nie może zapisać się na zawody po terminie zgłoszeń. Dotyczy to zarówno startów indywidualnych jak i w sztafetach, a sztafety, to zawsze spore wyzwanie, więc zasady ich organizacji i dokonywania zmian w składach sztafet zostały we wspomnianych komunikacie szczegółowo opisane.

TRIP z Dreptusiem

4 września o godzinie 11.00 serdecznie zapraszam na XI TRIP z Dreptusiem czyli rekreacyjny spacer z mapą dla każdego. Ponownie wracamy na trasy TRAKTU KRÓLEWSKIEGO, gdzie odkrywać będziemy zakamarki i zaułki Placu Trzech Krzyży i Nowego Światu (dwie trasy!!!). Łącznie będziecie mieli do przejścia ok. 4 km. Trasa krajoznawcza z punktami stałymi. Potwierdzenie punktów kontrolnych odbywać się będzie poprzez odpowiedź na zadane pytanie. Więcej informacji na stronie dreptuś.pl i FB @trip.wycieczki Tradycyjnie liczba map ograniczona! Start zlokalizowany będzie w rejonie Placu Trzech Krzyży - dokładna lokalizacja w piątek.

EskapebolInO - niedziela, 12 września

W niedzielę 12 września serdecznie zapraszamy na IX edycję EskapebolInO, które odbędzie się w Pomiechówku nad Wkrą. DLa uczestników przygotowaliśmy 6 tras, w tym trasę dla rodziń z dziećmi TF oraz nowość trasę kajakową :) Po ukończeniu  trasy będzie można odpocząc na leśnej polanie w piknikowej atmosferze przy tradycyjnym ognisku. Będzie można też skorzystać z atrakcji pobliskiego Parku Doliny Wkry - stanąć oko w oko z ogromnym motylem lub przejść ścieżką w koronach drzew. Zapraszamy!

Dzień Doceniania Żony

Właśnie pod egidą Dnia Doceniania Żony ruszamy już z III rundą GPDW w RJnO oraz VI PWiM w RJnO w weekend 18-19 wrześniaw samym mateczniku MTBO czyli w warszawskiej Falenicy. W sobotę zostanie rozegrany dystans klasyczny, a w niedzielę dystans sprint i średni. Zapewne po dość długiej wakacyjnej przerwie większość jest spragniona startu z mapką na rowerze. Kondycja powinna być dobra, bowiem zapewne aktywnie spędziliście wakacyjną kanikułę. Dodatkowo nic lepszego nie może być jak właśnie dobry trening przed Mistrzostwami Polski w RJnO, które w dniach 25-26 września odbędą się w Starej Kuźni.

TRIP z Dreptusiem

21 sierpnia o godzinie 11.00 serdecznie zapraszam na już 10 TRIP z Dreptusiem czyli spacer z mapą dla każdego. Tym razem odkrywać będziemy uroki południowej części Mirowa. Trasa krajoznawcza, z punktami stałymi. Potwierdzenie punktów kontrolnych odbywa się poprzez dopasowanie zdjęcia i/lub odpowiedź na zadane pytanie. Więcej informacji na stronie dreptuś.pl i FB @trip.wycieczki. Tradycyjnie liczba map ograniczona! Start zlokalizowany będzie przy skrzyżowaniu Prostej z Żelazną.

Trening PUKSOWY

Cześć wszystkim!

Zapraszam wszystkich na PUKSOWY trening. Spotykamy się w m. Chotomów, ul. Konwaliowa (52.395867, 20.893231) w środę 4.08.2021. Tu lokalizacja: https://goo.gl/maps/ejoydNfsgB2v8Mz28

Przybliżone parametry tras przedstawiają się następująco:

  • Trasa A: 2-3 km
  • Trasa B: 5 km.
  • Trasa C: 7 km.

Mapy w formie klasycznej.