Winter Orienteering in Falenica FalInO
Season 2014/2015
FalInO (5th Round)
21 February 2015, Warszawa Falenica SP 124

AK
1.10:57Alicja Strzyżewska
2.11:21Nela MajewskaSzkoła Podstawowa 109
3.11:31Julia JaszczyńskaKS Krwawy Hegemon
4.13:44Agata WalczyńskaSzkoła Podstawowa 109
5.16:06Monika MarkowskaSzkoła Podstawowa 109
6.17:27Gabrysia DąbrowskaSzkoła Podstawowa 109
7.17:34Anna JasiewiczSzkoła Podstawowa 109
8.21:08Matylda Otolska
9.21:39Alicja FolandMłody Napieraj
10.24:11Maja Dawidek
11.25:40Maja GrabowskaStryki-Byki Adventure Team
12.27:26Maja Zadrożna
13.37:17Alicja Trymanowska
NR21:08Kasia OtolskaAdventure Express
AM
1.9:10Norman SzymańskiUKS Falenica
2.9:15Maciej JasiewiczSzkoła Podstawowa 109
3.9:20Tomasz JaszczyńskiKS Krwawy Hegemon
4.9:59Eryk SzymańskiUKS Falenica
5.11:08Bartek ByśkiniewiczSzkoła Podstawowa 109
6.13:01Oskar SzymańskiUKS Falenica
7.18:20Tymon FolandMłody Napieraj
8.19:41Krzysztof Komor
9.21:08Fryderyk OtolskiAdventure Express
9.21:08Tymoteusz Otolski
11.24:48Miłosz Misiołek
12.26:50Wojtek Grabowski
NR21:08Łukasz OtolskiAdventure Express
NR24:11Tomasz Dawidek
BK
1.35:58Ola NitschUNTS Warszawa
2.56:53Gabrysia DąbrowskaSzkoła Podstawowa 109
2.56:53Katarzyna MarkowskaSzkoła Podstawowa 109
2.56:53Monika MarkowskaSzkoła Podstawowa 109
5.63:30Emilia JurczakSzkoła Podstawowa 109
5.63:30Ola SołtysiakSzkoła Podstawowa 109
5.63:30Julita SołtysiakSzkoła Podstawowa 109
5.63:30Nela JastrzębskaSzkoła Podstawowa 109
5.63:30Maja JastrzębskaSzkoła Podstawowa 109
10.67:46Magda JanczakSzkoła Podstawowa 109
10.67:46Ania OgrodowczykSzkoła Podstawowa 109
10.67:46Ashleigh PatelSzkoła Podstawowa 109
10.67:46Natalie PatelSzkoła Podstawowa 109
10.67:46Daria ZastróżnaSzkoła Podstawowa 109
15.68:58Anna JasiewiczSzkoła Podstawowa 109
16.69:12Karolina KnapczykSzkoła Podstawowa 109
16.69:12Urszula BochenSzkoła Podstawowa 109
18.70:02Anna Dziubany
19.70:03Joanna Dziubany
20.70:37Martyna Mazur
21.80:45Matylda Otolska
22.123:57Agata WalczyńskaSzkoła Podstawowa 109
22.123:57Nela MajewskaSzkoła Podstawowa 109
24.158:00Maja Ostaszewska
25.160:12Amelia OstaszewskaInwego Team
NR56:53Ewa BorkowskaSzkoła Podstawowa 109
NR80:47Kasia OtolskaAdventure Express
BM
1.31:45Bartosz Niebielski JrUKS Falenica
2.32:45Igor KielakUKS Falenica
3.37:20Radosław GawryśUKS Kusy Warszawa
4.38:09Maciej NowakowskiUKS Kusy Warszawa
5.45:30Filip JanowskiKS Spójnia
6.52:40Emil Biolik
7.63:30Kuba SołtysiakSzkoła Podstawowa 109
7.63:30Leszek JastrzębskiSzkoła Podstawowa 109
7.63:30Łukasz JurczakSzkoła Podstawowa 109
7.63:30Michał SołtysiakSzkoła Podstawowa 109
11.67:46Marcin JanczakSzkoła Podstawowa 109
11.67:46Dariusz ZastrożnySzkoła Podstawowa 109
13.68:58Michał JasiewiczSP 109 Warszawa
13.68:58Bartek ByśkiniewiczSzkoła Podstawowa 109
13.68:58Maciej JasiewiczSzkoła Podstawowa 109
13.68:58Adrian LubińskiSzkoła Podstawowa 109
17.69:12Jan BochenSzkoła Podstawowa 109
18.70:02Jan Cmielewski
19.70:03Michał Dziubany
20.70:37Rafał MazurSzkoła Podstawowa 109
20.70:37Jarek MazurSzkoła Podstawowa 109
22.80:45Fryderyk OtolskiAdventure Express
22.80:45Tymoteusz Otolski
24.92:57Przemek Lech
24.92:57Łukasz Lech
26.123:57Paweł WalczyńskiSzkoła Podstawowa 109
DNFTomasz Nitsch
NR38:17Kinga OlszewskaKS Spójnia Warszawa
NR38:57Czarek Kamiński
NR40:32Oskar SekutowiczKS Spójnia Warszawa
NR42:11Krzysztof Komor
NR43:00Miłosz Misiołek
NR43:10Marcin Komor
NR55:11Szymon KotyniaKS Spójnia Warszawa
NR64:39Helena ZielczyńskaA-To-My
NR64:41Mieczysław ZielczyńskiA-To-My
NR75:50Marian ŻmudaGrupa Na Rozdrożu
NR80:45Łukasz OtolskiAdventure Express
NR89:12Maja Zadrożna
OPENK
1.39:41Natalia NajmanOK!Sport
2.40:59Karolina Pacek
3.48:17Marta TrojeckaKU AZS WAT Warszawa
4.49:08Martyna MiśkiewiczOK!Sport
5.49:50Patrycja BereznowskaLechici Zielonka
6.51:25Ewa MisiaczekŁosiowe Błota
7.53:02Zuzanna SzymańskaTeam 360º
8.58:45Karina Daniluk
9.61:17Katarzyna Karpa
10.64:47Ula TrykozkoTeam 360º
11.81:02Elżbieta RosaBóbr Tłuszcz
12.83:17Anna OlbrychtOLBnO
13.92:20Aleksandra Kazimierczak
DNFAleksandra SzulenckaTeam Asa - Biegiem po zdrowie
DNFOlga GrabowskaStryki-Byki Adventure Team
NR42:40Bartosz Niebielski JrUKS Falenica
NR60:04Piotr Gawlikowski
NR92:20Kamil Lesisz
NR93:30Henryk BartkowiakGIBnO Warszawa
NR143:28Stanisław Wysocki
OPENM
1.39:03Fryderyk PryjmaKS Spójnia / funexsports
2.43:00Mateusz MioduszewskiUKA
3.45:50Bartłomiej GrabowskiStryki-Byki Adventure Team
4.46:20Tomasz Pryjmafunexsports.pl
5.48:51Krzysztof Urbaniak
6.49:20Grzegorz Biolik
7.50:43Mateusz Komorowski
8.50:59Karol Cwalina
9.51:24Agnieszka Biolik
10.51:27Adam SzymańskiUKS Falenica
11.52:50Sławomir KielakUKS Falenica
12.52:54Adam Wojciechowski
13.53:19Bartłomiej KrasuskiTeam 360º
14.55:45Michal MarteAZS WAT
15.58:17Bartosz NiebielskiUKS Falenica
16.60:38Piotr Wieczorek
17.62:50Marcin Parfianowicz
18.62:53Maciek NersKoryta Running Team
19.64:00Michał Majkowski
20.64:30Rafał ZakrzewskiKS Bednarska
21.64:38Jacenty ŁapanowskiKU AZS WAT Warszawa
22.65:53Jan GoleńKB Galeria Warszawa
23.69:09Magdalena GruzielTeam 360º
24.69:30Andrzej KrupińskiUKS Saper Kazuń
25.70:01Janusz OlbrychtOLBnO
26.74:11Paweł Dobrzyński
27.76:56Arkadiusz Duszak2PU
28.76:57Dorota Duszak2PU
29.77:28Przemysław WitczakDreamtime Trails
30.81:02Leszek RosaBóbr Tłuszcz
31.86:54Stanisław Adam OlbryśKB Legionowo
32.88:02Jerzy Białecki
33.88:27Łukasz KorzeniewskiUKA
34.136:48Jacek PietrzakPietrzaki Team
34.136:48Jakub PietrzakPietrzaki Team
DNFMarek KalicińskiUKA
TP
1.165:00Alicja Skóra
Marcin Szpak
Klub Misia
Klub Misia
1.165:00Alicja Skóra
Marcin Szpak
Klub Misia
Klub Misia
3.190:00Joanna Maćkiewicz
Beata Pluta
SKKT 101-1c
SKKT PTTK 101
3.190:00Joanna Maćkiewicz
Beata Pluta
SKKT 101-1c
SKKT PTTK 101
3.190:00Michał Bubrzyk
Karol Jasiński
SKKT PTTK 101-3c
SKKT PTTK 101-3c
3.190:00Michał Bubrzyk
Karol Jasiński
SKKT PTTK 101-3c
SKKT PTTK 101-3c
7.200:00Mariusz Siwiec
8.250:00Ania Kadłubowska
9.300:00Alida Szymańska
Adam Szymański
Letnisko Falenica
UKS Falenica
9.300:00Alida Szymańska
Adam Szymański
Letnisko Falenica
UKS Falenica