Kołbielskie Poszlaki 2

Gminna Biblioteka Publiczna w Kołbieli oraz PTTK Otwock serdecznie zapraszają na Kołbielskie Poszlaki 2!

30 września 2023 r. na Targowisku w Kołbieli amatorzy ruchu na świeżym powietrzu będą mieli okazję sprawdzić się w marszach na orientację. Ci, którzy uczestniczą w imprezach na orientację od lat, na pewno się nie zawiodą, a ci, którzy zaczynają dopiero swą przygodę z mapą, będą mogli rozwinąć skrzydła pod okiem doświadczonych instruktorów. Warto spróbować!

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy 2 trasy o długości około 4-5 km na dwóch poziomach zaawansowania. Na start zapraszamy od godziny 11:00.

Idea imprez na orientację jest prosta. Każdy uczestnik rajdu otrzymuje specjalną, opracowaną przez organizatorów mapę terenu, na którym odbywają się zawody. Mapa może być przekształcona na różne sposoby – niektóre fragmenty mogą być wycięte, inne przemieszane ze sobą albo odwrócone, w zależności od poziomu trudności danego etapu. Posługując się tą niezwykłą mapą, uczestnik rajdu musi odnaleźć wskazane przez organizatorów miejsca i potwierdzić w nich swoją obecność, a potem zameldować się na mecie w określonym czasie. Aby rajd był ciekawy dla wszystkich, uczestnicy mogą wybierać spośród kilku tras o różnym poziomie trudności.

Aby wziąć udział w imprezie, wystarczy napisać maila na adres poczta@otwock.pttk.pl lub zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy. Więcej informacji na plakacie.

AttachmentSize
PDF icon kolbielskie_poszlaki_2.pdf1.12 MB