Kolejna runda GPDW i PWiM za nami

Pogoda nadal była idealna oraz frekwencja dwa razy większa od wczorajszego etapu. Zabrakło map i dziękuje za start na trasie czerwonej na dystansie średnim dwóm przemiłym paniom. Dodatkowo w dniu dzisiejszym odbywał się sprawdzian zawodników kadry narodowej na trasie MTB Strava, dzięki czemu mieliśmy bardzo mocną stawkę zawodników na trasie czarnej oraz czerwonej. Rywalizację popsuło trochę zniknięcie lampionu na trasie czerwonej i czarnej i tu moja wina, że zaryzykowałem ustawienie punktu przy przyczepie campingowej w lesie i akurat wrócił do niej właściciel i zawinął lampion - kilka osób startujących na początku jeszcze go mogło potwierdzić.

Wyniki i mapy na swoim miejscu, a Ja już zapraszam na kolejne dwie rundy w dniach 8-11 czerwca. Zapisy już są otwarte, a komunikaty znajdziecie w kalendarzu cyklu.

Dziękuje za pomoc w zdjęciu lampionów w dniu wczorajszym Kinga i Kamila Bernady oraz Adam Foland i Kamil Polok. W dniu dzisiejszym większość lampionów zdejmie rodzina Szymańskich. Podziękowania dla Marcina Krasuskiego za pomoc we wprowadzeniu wyników w oba dni. Podziękowania dla Joli Janowskiej za pomoc w pomiarze czasów sprawdzianu kadry na trasie MTB Strava oraz podczas zawodów - momentami było gorąco na mecie, ale nad wszystkim udało nam się zapanować w 100% dzięki czujnemu oku Joli. Jeśli kogoś nie ma na liście wyników prośba o informację dokonamy uzupełnienia. Została w centrum zawodów dziecięca bluza firmy 4F do odebrania na następnej rundzie.

Comments

Będzie Livelox?

Będzie Livelox?

Jest Livelox:

Jest Livelox:
- sobota (tutaj)
- niedziela (tutaj)
Edit: Poprawione jest lekko położenie kilku PK z niedzieli aby Livelox widział obecność wszystkich osób (o ile miały one włączoną rejestrację trasy)
 

Ta bluza to chyba Stasia -

Ta bluza to chyba Stasia - jeśli czerwona. Odbiorę w czwartek.