Trzecia runda Grand Prix

To już półmetek tegorocznego Grand Prix Dzielnicy Wawer oraz Pucharu Warszawy i Mazowasza w RJnO. Tyma razem ponownie w sobotę mamy nowe centrum zawodów w bardzo atrakcyjnym miejscu w Falenicy. Bar przy Stajni jest naprawdę świetnie położony i oferuje sporo fajnych atrakcji i to nie tylko kulinarnych. Można się pobawić oraz pojeździć konno. Trzeba wcześniej rezerwować godziny jazdy z instruktorem jazdy konnej panią Agatą (tel. 724 074 000).

W niedzielę centrum w Aleksandrowie przy ul. Podkowy. W załączniku komunikat techniczny zawodów ze szczegółową mapą dojazdu do centrum zawodów w oba dni. Prośba do zmotoryzowanych uczestników o dojazd do centrum zawodów w sobotę według opisu w komunikacie - inne warianty są zabronione. Rowerzyści mogą dojechać spokojnie lasem niebieskim szlakiem rowerowym ze stacji PKP w Falenicy.

Warto pamiętać o terminie zgłoszeń i zrobić to już, aby uniknąć stresu i mieć zapewnioną mapę. Z przestrzeganiem godzin startu idzie już nam bardzo dobrze. Oba dni po dwa starty na dystansach sprint i średnim dzięki temu skala mapy będzie 1:7 500 na sprintach i 1:10 000 na dystansach średnim i dobrze można będzie czytać wszystkie szczegóły, których ciągle przybywa w terenie. Tym razem zamiast naklejki na uczestników czeka pamiątkowy znaczek ze Smerfami, bowiem w sobotę mamy Światowy Dzień Smerfów. Mieszkańcy Dzielnicy Wawer zgłoszeni w terminie mają start za darmo w oba dni zawodów tym bardziej warto siąść przy klawiaturze i to zrobić od ręki.

AttachmentSize
PDF icon PWiM_RJnO_2022_Runda_6_Komunikat.pdf1.25 MB