Dzień Doceniania Żony

Właśnie pod egidą Dnia Doceniania Żony ruszamy już z III rundą GPDW w RJnO oraz VI PWiM w RJnO w weekend 18-19 wrześniaw samym mateczniku MTBO czyli w warszawskiej Falenicy. W sobotę zostanie rozegrany dystans klasyczny, a w niedzielę dystans sprint i średni. Zapewne po dość długiej wakacyjnej przerwie większość jest spragniona startu z mapką na rowerze. Kondycja powinna być dobra, bowiem zapewne aktywnie spędziliście wakacyjną kanikułę. Dodatkowo nic lepszego nie może być jak właśnie dobry trening przed Mistrzostwami Polski w RJnO, które w dniach 25-26 września odbędą się w Starej Kuźni.

Więcej szczegółów na temat Mistrzostw Polski opublikuję w przyszłym tygodniu. Mapy są już zrobione i pozostaje ich ostateczna kontrola w terenie we wrześniu. Trasy także są już w połowie gotowe i pozostaje zrobienie ostatnich ich szlifów, które zapewne potrfają do połowy września.

Tydzień wcześniej Adam Wroniak zaprasza do Wołomina, gdzie zostanie rozegrana V runda PWiM. Komunikat techniczny i zgłoszenia też już są otwarte, czyli za jednym posiedzeniem przy klawiaturze można od razu zgłosić się na wszystkie starty i zdążyć w I terminie ze zgłoszeniem do Starej Kuźni.

Comments

A Ja myślałem, że napiszesz,

A Ja myślałem, że napiszesz, że tym lepszym będzie to, że będziesz właśnie wtedy doceniał żonę i zabierzesz Ją na zawody w RJnO do Falenicy.

Zawody w Czechach owszem są i jedzie tam Nasza kadra w RJnO.