ZMIANA! - WM Tour 2 - Samodzielnie

Od najbliżeszej soboty, od 10:30 będą stały znaczniki aż do poniedziałku, 5.04.2021.

Analizując panujące obostrzenia zdecydowaliśmy o odwołaniu tradycyjnej formy treningu. Osoby zgłoszone otrzymają mapę w PDF na mail podany w formularzu zgłoszeń. Proszę wydrukować sobie we własnym zakresie. Zachęcamy do samodzielnego pokonywania trasy.

Do piątku do 24:00 można się jeszcze zgłaszać przez formularz.

Jak zobaczycie na parametrach tras i potem na mapie - na trasie jest dużo punktów, na małym terenie, zatem możecie się spodziewać krótkich przebiegów, częstej zmiany kierunków oraz wielu linii odchodzących z każdego punktu - zwracajcie bardzo uwagę gdzie jest następny punkt.

Trasa Średnia i Długa dwukrotnie przekracza drogę asfaltową. Podczas GPM2015 przejeżdżał tam samochód może raz na pół dnia. NIestety cywilizacja i motoryzacja dotarła również tutaj i ruch samochodowy mocno się wzmógł. Zwróćcie szczególną uwagę przy przekraczasniu tej ulicy, choć wygląda bardzo niepozornie.

Trasa Krótka i początkująca biega tylko po wydmie i nie przekracza tej drogi.

Opisy PK będą tylko na mapie.

Aktualizacja parametrów:

  • Początkująca: 2.1km, 35m przewyższenia, 9PK
  • Króka: 3.1km, 70m, 13PK
  • Średnia: 5.4km, 100m, 28PK
  • Długa: 8.1km, 170m, 37PK

 

Chętni wesprzeć nową sekcję mogą wnieść opłatę co łaska/nie mniej niż ... na konto podane w Biuletynie Warszawskiej Mili. Dodajcie w tytule przelewu: Na działalność statutową i będziecie mogli sobie odliczyć od podatku

Comments

Ktoś ma wolne miejsce w

Ktoś ma wolne miejsce w samochodzie? Jestem zainteresowany.