Dobre wiadomości

Dobre wiadomościW dniu dzisiejszym kierownik zawodów Mariusz Skorupa podpisał zgodę na organizację zawodów z gospodarzem terenu Nadleśnictwem Wieluń. Czyli zawody się odbędą i to jest już duży sukces. Też zostały podpisane wszystkie uzgodnienia w tym zakresie z Ośrodkiem ZHP w Załęczu Wielkim, gdzie zlokalizowane jest centrum zawodów. Ja teraz zaprojektowałem trasy na sobotę na dystans klasyczny i powinno być dobrze.

Pracy sporo, a czas ucieka błyskawicznie. Całe szczęście, że liczba zamówionych do wypożyczenia bezdotykowych chipów trafiła w dziesiątkę, bowiem potrzebujemy ich 50 sztuk i akurat tyle posiada użyczający ich nam Andrzej Magier. Wszyscy zamawiający chipy muszą liczyć się z poniesieniem opłaty za nie bez względu na ilość zawodników którzy przyjadą na zawody.

Dodatkowe medale, też będą gotowe i jutro je odbiorę. Czyli na razie wszystko idzie w dobrym kierunku. Teraz biorę się za projektowanie tras na dystans sprinterski i sztafety dwuzmianowe.

Comments

Jesli ktoś ma wątpliwości - w

Jesli ktoś ma wątpliwości - w strfie czerwonej dopuszczalne są zawody sportowe do 250 uczestników jednocześnie, ale bez publiczności.
Tak więc jest dobrze.
Żeby nie tworzyć pozorów publiczności - wstrzymam się z gorącym dopingiem devil
Mariusz, Janek , do zobaczenia w sobotę.