Sztafety i rekonesans w terenie

Uwaga zawody sztafetowe - mapy będą miały zapewnione tylko zgłoszone zespoły sztafetowe. Jeśli ktoś poszukuje drugiej osoby do sztafety, to proponuje dawać w komentarzach informację o tym, a w zgłoszeniach zrobić zgłoszenie sztafety i jako dane drugiego zawodnika wpisać na razie Vacat. Jeśli do końca terminu zgłoszeń, nie zostanie taki Vacat uzupełniony danymi zawodnika, wówczas sztafety nie ma i zostanie ona wykasowana. Ostateczny skład zespołu sztafetowego trzeba będzie podać w sobotę do godziny 16:00. Mapy drukujemy przed zawodami, czyli na miejscu już nic nie damy rady zrobić, dlatego proponuje poważnie potraktować tą informację. 

Właśnie wróciłem z rekonesansu w terenie i udało się sporo zrobić, ale na pewno nie wszystko, bo miałem tylko dwa dni do dyspozycji. Wczoraj wieczorem dojechał Mariusz i dziś też kończył aktualizację nowego fragmentu terenu. Miejsce, jest urokliwe i naprawdę fajne będzie można się zrelaksować po startach. Na razie wszystko jest na dobrej drodze, aby zawody się odbyły.  

Comments

Vacat KM, MM

Gdyby ktoś był chętny dołączyć do Uli Wąsiewicz w sztafecie KM, ew. MM lub nawet KJ, to zapraszamy! kontakt: pw.x@interia.pl