Starorzecze Narwi sforsowane

Wokół starorzecza Narwi zakończyła się dziś popołudniowa odsłona VIII rundy PWiM w RJnO. Pogoda dobra, choć było dość chłodno, frekwencja także przyzwoita i aż 12 nowych uczestników wystartowało. Dziękujemy właścicielowi sklepu za udostępnienie miejsca na centrum zawodów. Wszystkie punkty stały do końca a okoliczni mieszkańcy już wiedzą, co to jest orientacja i nawet kilka osób przyszło po mapki, aby z nimi pójść na spacer.

Muszę powiedzieć, że formuła startu o godzinie 12:00, to bardzo dobry pomysł i już zmieniam komunikat techniczny ostatniej tundy (za tydzień) i starty będą się rozpoczynały w oba dni o 11:00, bo i tak większość właśnie o tej godzinie dociera do centrum zawodów.

Na dystansie średnim był bardzo ciekawy wariant pomiędzy 1 a 2 PK i jeden z uczestników sforsował starorzecze Narwi suchą nogą czyli jednak w niektórych miejscach można to zrobić. Wyniki mapy i aktualną klasyfikację  można już oglądać i dokonać analizy, co można jeszcze wywalczyć podczas ostatnich trzech startów za tydzień na które serdecznie zapraszam.

Co do terminu zakończenia całego cyklu i losowania roweru czyli nagrody głównej informacje pojawią się po zakończeniu ostatniej rundy w Wawrze. Jest do rozważenia opcja zmiana terminu z 11 na 20 listopada. Powód: wiele szkół ma cały tydzień wolny od zajęć i organizuje wyjazdy dzieci na zielone szkoły. Drugi powód: możliwość korków i utrudnień w dojazdach z różnych części Warszawy z powodu organizacji wielu innych imprez w tym dniu. 

Comments

Dzięki za dzisiaj. Było

Dzięki za dzisiaj. Było bardzo fajnie.

Co do zmiany terminu zakończenia - jesteśmy ZA zmianą na 20 listopada.

Jakosnigdy nie kochałem

Jakoś nigdy nie kochałem starów w Wieliszewie, a wczoraj było rewelacyjnie. Może tam po prostu jest dużo fajniej jesienią? (bo w poprzednich latach zawsze startowaliśmy tam wiosną)

Przenosiny zakończenia na 20. to świetny pomysł.

Ślady z Komornicy

Ślady z Komornicy

Sprint czarny.

P1 był dalej. W planach miałem zawrotkę, ale przy tym przesunięciu lepiej było jechać dalej na północ.Odp2 wybrałem powrót ale lepiej było jechać dalej na zachód i północ. Potem chyba już jak po sznurku.

Średni czerwony.

Przejazd między p1 a p2 wybrałem w wariancie północnym. Zajęło mi to 8minut i 1s. Korciło poszukać szczęścia skracając, ale na szczęście poskromiłem pokusę. MIędxy p2 i p3 wybrałem przejazd asfaltem. Do p4 z premedytacją na okrągło. Do p13 miałem zamiar pojechać od zachodu i południa, ale się zamyśliłem;) i na koniec chwilę szukałem punktu. Do p15 szybciej byłoby od północy a wybrałem wariant południowy,

Plan na ten dzień był taki aby nie robić skrótów i plan wypalił. Fajny teren na jazdy. Lubiętam jeździć.