Trasy i mapy gotowe

Udało mi się zaktualizować mapę na kolejną II rundę Grand Prix Dzielnicy Wawer i jednocześnie IV rundę Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację. Zawody odbędą się w najbliższy weekend (10-11 lipca) w warszawskim Międzylesiu. Po długiej przerwie mamy wreszcie obsadę międzynarodową, bowiem zgłoszeni są zawodnicy z Litwy oraz z Estonii, a że zgłoszenia będą jeszcze otwarte do najbliższego czwartku do godz. 22:00, to jest wciąż szansa na udział kolejnych naszych sąsiadów ze wschodu.

Tradycyjnie mieszkańcy Dzielnicy Wawer mają zapewniony start w tej rundzie bez opłaty wpisoweg, jednak należy pamiętać o dokonaniu zgłoszenia w terminie. Trasy są już dopięte na ostatni guzik i oczywiście zgodne z parametrami podanymi w już dawno opublikowanym komunikacie technicznym. Na pewno będzie bardzo ciekawie, a miłośnicy historii i pięknych widoków nie pożałują przyjazdu w sobotę do Międzylesia oraz w niedzielę nad Czarny Staw.

Comments

Mapy już oprawione i gotowe

Mapy już oprawione i gotowe do druku. Ich ilość podam w czwartek po 22:00 jak zostaną zamknięte automatycznie zgłoszenia. Zawsze drukuje kilka map z danych tras dodatkowo, aby mieć ich zapas na tym nigdy nie oszczędzam, bo uczestnik jest najważniejszy. Znowu zrobiło się ciepło, ale wody nie zabraknie dla wszystkich. Pawełki muszę chronić, żeby się nie rozpuściły w tej temperaturze i to jest największy problem, ale na razie daję radę. 

No i proszę mamy jeszcze

No i proszę mamy jeszcze zawodników z Czech zrobiło się naprawdę międzynarodowo. Upał ma być nieco mniejszy na szczęście. Praktycznie wszystko gotowe teraz tylko pozostaje czekać na pierwsze piknięcia zegara startowego w dniu jutrzejszym.