April 2021

Warsaw Orient Races 2021 startuje 5 maja

Już za niecały tydzień druga edycja cyklu Warsaw Orient Races 2021 rusza w Parku Szczęśliwickim. Tak jak w ubiegłym roku zawody zostanie rozegranych 8 etapów i będzie prowadzona klasyfikacja generalna do którel zalicza się 6 najlepszych wyników.

ZGŁOSZENIA 

Informacje o zawodach

Na 1. etapie nie przydzielamy minut startowych, można wystartować w dowolnej chwili z puszki startowej z zachowaniem minutowego interwału od poprzedniego rywala. Start będzie otwarty 5 maja (środa) od 16:30 do 19:30. Tradycyjnie biegamy w trybie bezdotykowym.

Ostatnie miejsca na Koronę Otwocka 2021

Liczba wolnych miejsc na Koronę Otwocka 2021 nieubłaganie zbliża się do wartości jednocyfrowej. Jeżeli więc ktoś jeszcze się nie zdecydował i nie zgłosił chęci udziału to radzimy nie zwlekać, bo w takim tempie zgłoszeń jest duża szansa, że miejsca skończą się już w tym tygodniu.

Przy okazji mamy dobrą wiadomość dla orientalistów kolekcjonujących naklejki z imprez do swoich książeczek OInO - każdy uczestnik otrzyma piękną, wyciętą po obrysie, pamiątkową naklejkę z Korony Otwocka.

Wreszcie pierwsza runda

Wszyscy entuzjaści jazdy rowerem z mapą na pewno ucieszy wiadomość, że za niecałe dwa tygodnie, po dłuuugiej przerwie ruszamy z Pucharem Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację. Pierwsza runda odbędzie się w dniach 8-9 maja w warszawskiej dzielnicy Wesoła. Poniżej w załączniku można znaleźć komunikat techniczny zawodów oraz zapoznać z honorowym patronatem. W dniu 8 maja obchodzimy Światowy Dzień Osła, więc patronów co niemiara, szczególnie w polityce i mediach :)

Rozgrzewka przed sezonem

Mam nadzieję, że już 8-9 maja ruszy 1. runda tegorocznego Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację. Komunikat pojawi się w tym tygodniu i otwarte zostaną zapisy na to doniosłe wydarzenie. Wstępny harmonogram to sprint i średni w sobotę oraz klasyk w niedzielę. Z kolei 22-23 maja na Śląsku będzie okazja powalczyć o medale Mistrzostw Polski, więc sezon ruszy w pełni. Nie zaczniemy jednak sezony bez odpowiedniej rozgrzewki, czas więc na prezentację rowerowego pakietu treningowego.

PUKSowa majówka

Witam wszystkich :)

PUKS ma propozycję dla osób, które nie wybierają się do na Bukowa Cup. Mianowicie proponujemy:

  • 1 maja - otwarty trening na nowej mapie Jabłonna,
  • 2 maja - otwarty trening na mapie Sterani,
  • 3 maja - otwarty trening na mapie Niewiadoma.

Dodatkowo będzie możliwość pobiegania nocnego treningu 1 maja u Przemka Patejko.

Oczywiście każdy trening z pomiarem SI oraz wynikami, a na mecie na każdego będzie czekała słodki poczęstunek.

Nowowłoskie Street-O

Update 26.04. Wyniki w załączniku :)

Już w środę 21 kwietnia zapraszam na kolejną edycję Street-O. Tym razem indywidualna aktywność z mapą zaplanowana jest na Nowych Włochach.

Kategoria: rogaining 60 min
Mapy można pobierać w godzinach: 17:40 - 19:00
Start: przy placu zabaw i siłowni w północno-zachodnim rogu Parku Kombatantów (mapa)
Zamknięcie możliwości oddania karty startowej: 20:10.
(przybycie po tym czasie = NKL)
Świadczenia: mapa, naklejka, karta startowa i coś słodkiego ;)
Zapisy: tutaj otwarte do 20.04. (wtorek) godz. 22:00
Uwaga: w tej edycji wracamy do tradycji, tj. każda minuta spóźnienia kosztuje tylko 1 PP :)

MiniŚlipka

Planowane na najbliższy weekend InO z Niepoślipką trochę przesuwa się w czasie, ale zastępczo zapraszam na indywidualną aktywność z mapą:
MnO w wersji samodzielnej InO z MiniŚlipką - mapa z kartą startową będzie wysłana w piątek chwilę po 12:00 e-mailem do samodzielnego wydruku i przjeście trasy do niedzieli, oraz BnO startujace w niedzielę  w ramach cyklu GPS-O.

Polny Street-O

Update 12.04. Wyniki w załączniku.
Update 9.04. Wszystkim serdecznie dziękuję za wczorajsze przybycie, z pogodą udało nam się wstrzelić w punkt i nikogo na spacerze nie zmoczyło :)
Wyników można się spodziewać najpóźniej do końca weekendu poniedziałku. 
Tymczasem zapraszam na kolejną edycję - już 21 kwietnia :) (zapisy otwarte)

Wieczorową porą w czwartek 8 kwietnia zapraszam na kolejną edycję Street-O. Tym razem indywidualny spacer z mapą odbędzie się w parkowym otoczeniu - na Polu Mokotowskim.

Pages