June 2020

Treningi rowerowe - Komorów

Gdyby komuś chwilowo znudziło się bieganie na orientację i chciałby spróbować czegoś innego, czegoś szybszego i na dodatek po lewej stronie Wisły to mam dobrą wiadomość. Właśnie udostępniły się w nowej osłonie mapy z ubiegłorocznych Mistrzostw Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację, które były rozegrane w okolicach Komorowa. Dostępnych jest aż 6 tras.

Korona Mazowsza - podsumowanie 4. etapu

Wczorajsze bieganie nad Jeziorem Zapadliska przeszło do historii - kolejny raz dziękujemy za liczny udział licząc że kolejny czwartek dzięki fajnemu treningowi na mapie stał się dla Was lepszym dniem

PEŁNE WYNIKI I MIĘDZYCZASY 

Zwycięzcy poszczególnych tras to:

  • AMATOR - Józef Owsiak (BKS Wataha Warszawa) i Gosia Nędzi (CNOC)
  • MANIAC - Bartłomiej Maciejewski (BKS Wataha Warszawa) i Ilona Śliwczyńska (Team 360)
  • WKRĘCONY - Igor Błachut (Team 360) i Natalia Najman (Warszawa)
  • CHOJRAK - Piotr Parfianowicz (UNTS Warszawa) i Katarzyna Ślusarczyk (OK! Sport Warszawa)

III Sosnowe Klimaty powracają!

Zapraszamy wszystkich orientalistów do udziału w imprezie na orientację III Sosnowe Klimaty, która odbędzie się 19 lipca 2020 r. w Celestynowie. Poza dwoma etapami w kategoriach TP, TU i TZ przygotowane zostały 3 trasy biegowe (3, 6 i 11.6 km) oraz trasy dojściowa i zejściowa. Podczas imprezy swoją premierę będzie miała nowa mapa do biegu na orientację Celestynów Biała Góra (1:10000, aktualność marzec 2020). Trasy TU i TZ zaliczane są do TMWiM.

WM Tour R2

Zapraszamy na dalszy ciąg WMTour, czyli przez historię Warszawskiej Mili. W najbliższą sobotę, 27.06.2020, będzie można pobiegać w Sierakowie k/Wólki Radzymińskiej. Mapa z Warszawskiej Mili 2018.

Centrum zawodów będzie znajdować się tutaj (ul. Bohunów, GPS: 52.405308, 21.110532).

Korona na Zapadliskach - tradycyjnie zapraszamy w czwartek!

Po kolejnym intensywnym weekendzie, w którym orientacyjna brać szalała bądź to po kujawskich pokrzywach i bagienkach, bądź na sprinterskim napieraniu na Sadybie, BKS Wataha zadba by i w tygodniu fanatycy BnO się nie nudzili :)

Dlatego, po udanych i licznych etapach Korony Mazowsza na Młocinach, w Białobrzegach i na Choszczówce, zapraszamy w najbliższy czwartek (25 VI) ponownie w okolice Zalewu Zegrzyńskiego, tym razem na nieco starszą (2014) ale bardzo ciekawą mapę - Jezioro Zapadliska.

Street-O powraca!

Już jutro powraca Street-O!

Tytuł już wiele zdradza, czyli wracamy na Street-O!

Na pierwsze zmagania po ponad 4-miesięcznej przerwie zapraszam we wtorek 23 czerwca do Legionowa. Rezerwujcie termin!

Trochę szczegółów:
Start zlokalizowany na Rynku w Legionowie.
Start będzie możliwy w godz. 17:30 - 19:30.
Zamknięcie mety: 21:00 (przybycie na metę po tej godzinie = NKL)
Wpisowe: 5 PLN (płatne na starcie)
Zapisy tutaj do wtorku (23.06.) godz. 10:00.

Do wyboru będą dwie trasy: 60 lub 90 minut (decyzję podejmujemy na starcie)

Korona na Choszczówce - dziękujemy za udział!

Wczorajsze parne popołudnie i burze krążące dookoła lasu nie zniechęciły uczestników 3 etapu Korony Mazowsza na Choszczówce. Na 4 różnych trasach stawiło się po raz kolejny ponad 100 zawodników (107). Tym razem również mieliśmy do wyboru 4 trasy, wśród których największą popularnością cieszyła się WKRĘCONY, gdzie rywalizowało 43 osoby. Na najdłuższej trasie CHOJRAK wyzwanie podjęło 29 osób, z czego ukończyło ją 18.

Korona Mazowsza - najdłuższy etap przed nami!

Co prawda wszyscy pasjonaci żyją jeszcze weekendowymi Warsaw Orient Races oraz LZTK w Nieporęcie, ale z uwagi na fakt, że 3 etap Korony Mazowsza będzie charakteryzował się dłuższymi trasami, już teraz wrzucamy Wam info, żebyście mogli na spokojnie zastanowić się na której trasie podjąć walkę :)

A 3. etap Korony Mazowsza to Choszczówka - w większości przebieżny lasek na Białołęce, arena zmagań pierwszego w Polsce biegu na 100 PK w 2017 roku.

Pages