June 2019

BePeKowe Lato w Mieście

Nie wczasujących letników zapraszam na BePeKowe Lato w Mieście, które odbędzie się w przyszły czwartek na Gocławiu z wykorzystaniem aplikacji GPS Orienteering Run. Zasady zabawy tradycyjnie dostępne tutaj.

Dodam, że występuję pierwszy raz w roli organizatora i liczę na frekwencję.

PS: Będzie i strumyk i woda (dwa jeziorka w okolicy) a nawet i pagórki - jak to na wakacjach ;-)

Lipcowe street-o

Serdecznie zapraszam na wakacyjne street-o. Zawody odbędą się dzień po obchodach 609. rocznicy Bitwy pod Grunwaldem, czyli 16 lipca. Właściwie nie wiem, co będziemy świętować. Nie mam zielonego pojęcia, co mi wpadnie do głowy. Jedno pozostaje niezmienne, czyli formuła. Jeśli ktoś wcześniej nie miał okazji brać udziału w imprezie tego typu, to zachęcam do zapoznania się z materiałami z ubiegłych edycji (tutaj).

Bezlampionowe BnO pod Radzyminem

Niestety, ponieważ jednak więcej osób wyjechało niż się spodziewałem, a może faktycznie pomysł był zbyt last-minute chętnych było zbyt niewielu by warto było zamawiać druk map. Nie ma jednak tego złego, bo dzięki temu trasa zostaje zachowana na bliżej nieokreśloną przyszlość, zapewne sierpniową ze względu na mój urlop. Ale co się odwlecze...

W najbliższy weekend zapraszam wszystkich chętnych do lasu na północny-zachód od Beniaminowa do pobiegania w całkiem ciekawym terenie, na jeszcze ciekawszej mapie i z może już nie tak niezwykłym potwierdzaniem PK przez GPS. 

Runda uratowana

Siódma runda tegorocznego Wszechpucharu (z łatwym do zapamiętania skrótem PWiMwRJnO), a zarazem II runda GP dzielnicy Wawer przeszły już do historii. A niewiele brakowało aby ta runda nie została rozegrana w ogóle (lub przynajmniej w terminie) z powodu niedyspozycji głównego kierownika imprezy Janka Cegiełki. A niedyspozycja wynikała ze spotkania trzeciego stopnia z ufoludkami drzewami podczas wizytacji w lesie w środku tygodnia. Z pewnych źródeł - starcie wygrane (bo jest przytomny i mówi do rzeczy), ale na wszelki wypadek pozostał w szpitalu na dłużej. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

10 x SOLO 2019

W najbliższą niedzielę 16.06.2019 r. w Marysinie Wawerskim będzie okazja pospacerować z mapą na trasach 10 x SOLO 2019 i przy okazji zaliczyć trochę punktów w klasyfikacji LII Konkursu o Tytuł Mistrza Warszawy i Mazowsza w marszach na orientację w kat. TZ, TU i TP. Jak zwykle solo tzn. indywidualnie na trasie TZ. Nie ma się czego obawiać, a najlepiej samemu spróbować. Może to dobra wprawka na start w tegorocznej MATNI?

Sprinterska niedziela z BKS Wataha - szczegóły WOM

Szanowni Zawodnicy!

Z przyjemnością publikujemy komunikat  techniczny na niedzielny sprint w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Mamy nadzieję, że tak jak organizatorzy, nie możecie się już doczekać ścigania na Warszawskich Młocinach.

W załączniku znajdziecie również listy startowe - udało się dobić prawie do 200 osób (198). Ponieważ mamy większość kategorii z jednym, dwoma a nawet trzema wakatami, spóźnialskich zapraszamy do zgłoszeń również na miejscu lub mailowo (w miarę dostępnych map).

Pages