July 2018

Street-O zawita na Nowy Wilanów

Dla Street-O nie ma sezonu ogórkowego :) Spontanicznie zapraszamy w najbliższy czwartek, 26 lipca na Nowy Wilanów na siódmą już odsłonę Street-O. Start zlokalizowany będzie na skwerku po zachodniej stronie skrzyżowania Al. Rzeczypospolitej i ul. Hlonda (mapa targeo). Dla koneserów współczesnej architerktury doskonały widok na największą na świecie wyciskarkę cytryn ;)

Zaproszenie na IT Orient

 W tym roku przypada już czwarta edycja tego rajdu. Zawody odbędą się w przyszłą sobotę, czyli 28 lipca w Gostynińsko-Włocławskim Parku Krajobrazowym. W ofercie jest zarówno trasa piesza mierząca 25 km, jak i rowerowe. Na tych ostatnich można sobie pojeździć na dystansie 50 lub 100 km. Zgłaszać się na imprezę można do 25 lipca, czyli czasu już niewiele. Na obecną chwilę na liście startowej widnieje 158 nazwisk. Biorąc pod uwagę, że mamy środek wakacji, to całkiem niezły wynik.

Serce w lesie

Klub InO STOWARZYSZE serdecznie zaprasza na najbardziej serdeczną imprezę sezonu - Wakacyjne Serce z Lampionem. Tym razem spotykamy się na północnych obrzeżach Warszawy - na Choszczówce. W ofercie po dwa etapy piesze na trzech poziomach zaawansowania oraz jedna trasa rowerowa. Nie zwlekajcie - przybywajcie!

Dla Spoźnialskich.....zapisy przedłużone......02.08.2018r

Tylko do 02.08.2018r., jest możliwość zgłoszenia
( nie gwarantujemy pełnego pakietu dla uczestnika ) sie na III edycję Orientiady Nie czekaj, zgłoś się już dziś.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was zarówno trasy piesze, jak i rowerowe. Trasa Piesza na 50 km zaliczana do Pucharu Polski oraz dwie trasy towarzyszące TP-25 km i TP-10 km. Ponadto rowerzyści będą mogli spróbować swych sił na trasach TR-50 km oraz TR-25 km.

Poniżej przedstawiamy parametry tras jakie czekają uczestników 4 sierpnia.

Mokry Żabieniec

W pobliskim Piasecznie, na Górkach Szymona odbywał się triathlon. Niektórzy zawodnicy, w poszukiwaniu basenu dotarli nawet do Żabieńca, ale ... był dla nich za mały. Za to dla rowerowych orietalistów - w sam raz.

Zawody uświetnił swą obecnością sam Prezes Związku, który pokazał klasę i z sukcesem ukończył obydwa etapy.

Zanikający deszcz nad Nadarzynem

13.07.2018 godzina 18:00 – nie pada, 22:00 – leje, 14.07.2018 00:00 - nie pada, 02:00 – leje 06:00 - nie pada, 07:00 - leje, 08:00 – nie pada, 09:30 – leje, 10:00 – nie pada, 13:30 – leje, 15:00 – nie pada (słońce!), 18:30 – leje. Ten dziennik meteorologiczny powstał podczas organizacji IV rundy Pucharu Mazowsza w Rowerowych Maratonach na Orientację, która miała miejsce w Nadarzynie i świadczy o tym, że dylemat czy przyjechać na start widząc pogodę za oknem towarzyszyły już od piątkowego wieczoru.

10 dni do końca zgłoszeń!!!!

Drodzy Orientaliści! Zapraszamy na III odsłonę Orientiady, która ponownie odbędzie się w Mrozach. Podczas tej edycji każdy znajdzie coś dla siebie.W tym roku przygotowaliśmy dla Was zarówno trasy piesze, jak i rowerowe.

Trasa Piesza na 50 km zaliczana do Pucharu Polski oraz dwie trasy towarzyszące TP-25 km i TP-10 km.

Ponadto rowerzyści będą mogli spróbować swych sił na trasach TR-50 km oraz TR-25 km.

60 km aktualizowania mapy i ...

... spełnił się naj... sen budowniczego ... wycięli las i przeorali rzeźbę. W dodatku w terenie wymarzonym na sprint - wydma + dziesiątki scieżek w górę w dół i po poziomicy. Dodajmy do tego coraz bardziej zagospodarowany teren przystani (dawny ośrodek Wisła), płoty, rozbierane domki, składy gruzu i wszystkie parkingi płatne ...

Tak więc  CZ przenosimy na drugi koniec tego samego lasu.