Zgłoszenia
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (5. runda)
25 - 26 maja 2024 (sobota - niedziela), Celestynów, Lasek
Zgłoszenia zamknięte.
WSZYSTKIE ZIELONA NIEBIESKA CZERWONA CZARNA
Nr | Kat. | Zawodnik | Zespół | Etap |
---|---|---|---|---|
1 | CZARNA | Mateusz Sierański | Sierany | 1,2,3 |
2 | CZARNA | Maciej Szczęśniak | UKS Falenica / Żab Team | 1,2,3 |
3 | NIEBIESKA | Dorota Szczęśniak | UKS Falenica / Żab Team | 1,2 |
4 | CZERWONA | Damian Kędziorek | UKS Falenica | 1,2 |
5 | CZARNA | Damian Kędziorek | UKS Falenica | 3 |
6 | ZIELONA | Konrad Janowski | KOS Warszawa | 1,2,3 |
7 | CZARNA | Marcin Krasuski | OK!Sport Warszawa | 1,2,3 |
8 | NIEBIESKA | Ula Trykozko | Team 360º | 1,2,3 |
9 | ZIELONA | Kinga Bernady | Warszawa | 1,2,3 |
10 | NIEBIESKA | Kamila Bernady | Warszawa | 1,2 |
11 | ZIELONA | Kamila Bernady | Warszawa | 3 |
12 | ZIELONA | Joanna Łukaszewicz-Bernady | Warszawa | 1,2,3 |
13 | CZERWONA | Krzysztof Bernady | Warszawa | 1,2 |
14 | ZIELONA | Krzysztof Bernady | Warszawa | 3 |
15 | CZARNA | Filip Janowski | UKS Falenica | 1,2,3 |
16 | CZARNA | Kamil Polok | InFemto | 1,2,3 |
17 | ZIELONA | Zofia Szuster | Warszawa | 2,3 |
18 | NIEBIESKA | Michał Gaik | Warszawa | 2,3 |
19 | ZIELONA | Mariusz Siwiec | Glusi & KInO Stowarzysze | 1,2 |
20 | CZARNA | Michał Malinowski | UKS Falenica | 1,2,3 |
21 | NIEBIESKA | Bartosz Malinowski | UKS Falenica | 1,2,3 |
22 | CZARNA | Krzysztof Wroniak | Team 360° | 1,2,3 |
23 | CZERWONA | Adam Wroniak | Team 360° | 1,2 |
24 | NIEBIESKA | Pawel Lech | Warszawa | 1,2,3 |
25 | CZARNA | Przemysław Witczak | Dreamtime Trails | 3 |
26 | CZERWONA | Paweł Bartos | Q-Link | 1,2,3 |
27 | CZARNA | Dariusz Bogumił | Team 360º | 1,2,3 |
28 | CZERWONA | Anna Kamińska | KU AZS WAT Warszawa | 1,2 |
29 | NIEBIESKA | Izabella Kaim | Celestynów | 1,2,3 |
30 | CZARNA | Marcin Pilipczuk | Team 360 | 1,2,3 |
31 | ZIELONA | Anna Pilipczuk | Team 360 | 2,3 |
32 | NIEBIESKA | Magdalena Wilk | Ultrapośladach/ Team ZabieganeDni | 1,2 |
33 | NIEBIESKA | Michał Dąbrowski | Ultrapośladach | 1,2 |
34 | NIEBIESKA | Olga Benesz | Team 360 | 1,2,3 |
35 | CZARNA | Rafał Benesz | Team 360 | 1,2,3 |
36 | NIEBIESKA | Anita Szymańska | Team 360 | 1,2,3 |
37 | NIEBIESKA | Kasia Foland | UKS Falenica | 1,2,3 |
38 | NIEBIESKA | Tymon Foland | UKS Falenica | 3 |
39 | CZERWONA | Adam Foland | UKS Falenica | 1,2,3 |
40 | CZARNA | Jan Lenczowski | Team 360 stopni | 1,2,3 |
41 | NIEBIESKA | Krzysztof Lenczowski | Team 360 | 1,2 |
42 | CZERWONA | Adam Lenczowski | Team 360 | 1,2 |
43 | ZIELONA | Leon Lenczowski | Team 360 | 1 |
44 | ZIELONA | Karolina Borejko | TiPiK | 1,3 |
45 | ZIELONA | Tomasz Borejko | TiPiK | 1,3 |
46 | CZERWONA | Tomasz Borejko | TiPiK | 2 |
47 | NIEBIESKA | Małgorzata Mikołajczyk | Różowe Gobliny | 1,2,3 |
48 | NIEBIESKA | Stanisław Mikołajczyk | Różowe Gobliny | 2,3 |
49 | ZIELONA | Stanisław Mikołajczyk | Różowe Gobliny | 1 |
50 | CZERWONA | Hubert Mikołajczyk | Różowe Gobliny | 1 |
51 | NIEBIESKA | Hubert Mikołajczyk | Różowe Gobliny | 2,3 |
52 | ZIELONA | Aleksander Kaczorowski | Sikory | 3 |
53 | ZIELONA | Marcelina Lech | Warszawa | 3 |
54 | ZIELONA | Paweł Hajduk | Warszawa | 3 |
55 | CZERWONA | Tomasz Skowroński | TSA | 2,3 |
56 | CZERWONA | Paweł Chilimoniuk | UKS Falenica | 1,2,3 |
57 | NIEBIESKA | Anna Pilipczuk | Team 360 | 1 |
58 | CZARNA | Łukasz Senderek | Team 360° | 1,3 |
59 | NIEBIESKA | Zuzanna Szymańska | Klub InO Stowarzysze, Team 360º | 1,2,3 |
60 | CZERWONA | Karolina Pacek | Warszawa | 1,2,3 |
61 | NIEBIESKA | Bartosz Fiderkiewicz | UKS Falenica | 1 |
62 | CZERWONA | Bartosz Fiderkiewicz | UKS Falenica | 2,3 |
63 | NIEBIESKA | Ignacy Pawliszak | UKS Falenica | 1,2,3 |
64 | NIEBIESKA | Sławomir Pawliszak | UKS Falenica | 1,2,3 |
65 | NIEBIESKA | Piotr Janowski | KOS Warszawa | 1,2,3 |
66 | CZARNA | Piotr Buciak | Team 360º | 1,3 |
67 | CZERWONA | Urszula Wąsiewicz | Team 360 | 1,2,3 |
68 | NIEBIESKA | Marzena Wąsiewicz | Team 360 | 1,2,3 |
69 | CZERWONA | Piotr Wąsiewicz | Team 360 | 1,2,3 |
70 | NIEBIESKA | Tymon Korzętkowski | Warszawa | 3 |
71 | CZERWONA | Adam Korzętkowski | Warszawa | 3 |
72 | NIEBIESKA | Alida Szymańska | UKS Falenica | 1,2,3 |
73 | CZERWONA | Adam Szymański | UKS Falenica | 1,2,3 |
74 | CZARNA | Norman Szymański | UKS Falenica | 1,2,3 |
75 | CZERWONA | Oskar Szymański | UKS Falenica | 1,2 |
76 | NIEBIESKA | Stanisław Świdziński | xd_ferajna | 1,2 |
77 | NIEBIESKA | Marcin Świdziński | xd_ferajna | 1,2 |
78 | ZIELONA | Joasia Szymańska | Team 360º | 1,2 |
79 | ZIELONA | Jerzy Szymański | Team 360º | 1,2 |
80 | NIEBIESKA | Bartłomiej Janowski | Nunu Team | 3 |
81 | NIEBIESKA | Magdalena Majkowska | Nunu Team | 3 |
82 | NIEBIESKA | Jola Zwolińska | UKS Falenica | 1,2,3 |
83 | CZARNA | Mateusz Zwoliński | UKS Falenica | 1,2 |
84 | NIEBIESKA | ANNA Szewczykowska | Team360 | 1,2 |
85 | CZERWONA | ANNA Szewczykowska | Team360 | 3 |
86 | NIEBIESKA | Rafał Szewczykowska | Team360 | 1,3 |
87 | NIEBIESKA | Maciej Szewczykowski | RUNNINGWILD | 1,3 |
88 | CZERWONA | Rafał Matera | Żabia Wola | 1,2 |
89 | CZERWONA | Wiktoria Rogalska | BKS Wataha Warszawa | 1 |
90 | NIEBIESKA | Wiktoria Rogalska | BKS Wataha Warszawa | 2,3 |
91 | CZERWONA | Aleksandra Szaturska | UKS Falenica | 1,2 |