Dodaj newsa

Wszystkich organizatorów oraz uczestników imprez z naszego kalendarza (oraz wszelakich innych, zgodnych z profilem strony) zachęcamy do publikowania informacji o zawodach, tudzież wspominków z heroicznych zmagań z mapą i własnymi słabościami. Cudzymi zresztą też:)

Wspieramy także ciekawe inicjatywy związane z szeroko pojętą orientacją zarówno w formie sportowej, jak i rekreacyjnej. Miejsce na informacje o wszystkich takich przedsięwzięciach bez problemy znajdzie się na naszej stronie głównej.

Dodanie nowej wiadomości na stronie głównej wymaga posiadania konta oraz otrzymania uprawnień publikatora. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania na nasz adres kontaktowy. Wszystkim osobom godnym posiadania uprawień publikatora zapewniamy wsparcie techniczne oraz instrukcję obsługi serwisu, czyli Poradnik publikatora.

Zakładanie konta jest bardzo proste i zajmuje tylko chwilkę (odnośnik Utwórz nowe konto w ramce po lewej stronie, maila aktywacyjnego warto czasem poszukać w kubełku Spam).