Wreszcie kolejny przegląd prasy

Po długiej przerwie zapraszam na kolejny przegląd prasy lokalnej w której znajdziecie artykuł poświęcony Zielonemu Punktowi Kontrolnemu ,czyli darmowej oferty do uprawiania orientacji w terenach leśnych. W załączniku najnowszy 222. numer Wiadomości Sąsiedzkich Wesoła i mam nadzieję, że w kolejnym wydaniu uda już mi się zaprosić wszystkich stęsknionych jazdy na rowerze w poszukiwaniu lampioników na pierwsze etapy tegorocznego cyklu PWiM oraz GPDW w RJnO.

Korona Mazowsza 2020 - podsumowanie

Przedstawiamy Wam klasyfikację generalną CoMaz-20 po wszystkich etapach czwartkowego cyklu! Znajdziecie ją na dole posta, w załączniku.

Królem Mazowsza został Darek Wójcik (OK! Sport Warszawa), natomiast Królową - Zuzanna Kubicka (UNTS Warszawa) - zwycięzcy generalki na najdłuższej trasie CHOJRAK. Warto dodać, że tylko 4 osoby ukończyły wszystkie 5 etapów na najdłuższej trasie!! Rodzinę Królewską uzupełniają Marcin Krasuski oraz Ela Kuźma - wielkie gratulacje dla najbardziej zdeterminowanych i zawziętych zawodników!

Mistrzostwa Polski w RJnO Korekta B-2

Zgodnie z zapowiedziami pojawił się Biuletyn nr 2 zbliżających się Mistrzostw Polski, Pucharu Najmłodszych i Klubowych Mistrzostw Polski w RJnO, które odbędą się w dniach 1-2 sierpnia w Nawojowej Górze. Podane zostały stawki wpisowego, numer konta w celu jego dokonania oraz ostateczny termin zgłoszeń. Jest także informacja, że po tym terminie nastąpi połączenie kategorii wiekowych, które nie będą spełniały minimum zawodników zgłoszonych do udziału w zawodach zgodnie z Regulaminami Sportowymi RJnO PZOS na 2020 rok. Termin jest dość długi, ale nie warto czekać na ostatnią chwilę.

Limit zgłoszeń na zawody wynosi 150 osób. W trakcie trwania zawodów należy przestrzegać Wytycznych dla organizatorów imprez sportowych w czasie epidemii Covid 19 w Polsce opublikowanych przez PZOS. Podstawowe zasady bezpieczeństwa jakie będą obowiązywały podczas zawodów znajdują się w Biuletynie 2. Wszyscy niepełnoletni uczestnicy muszą przekazać ich trenerom wypełnione i podpisane przez opiekunów prawnych Oświadczenie. Osoby pełnoletnie też wypełniają Oświadczenie - które znajduje się na końcu B-2.

TNCZ Marysin GPS-O

Powoli kończą się cykle treningowe warszawskich klubów, kalendarz się rozluźnia, wszyscy wyjeżdżają na urlopy... a może nie wszyscy? Jeśli ktoś jednak zostaje i ma ochotę pobiegać w lasku tuż tuż za Gocławiem bez chipa, za to z GPSem - zapraszam. Wcześniej na tej mapce można było tylko spróbować się w nocnym GPS Orienteeringu w ramach TNCZ więc zawsze coś nowego :)

Korona Mazowsza - wielki finał za nami!

Drodzy orientaliści!

Może zanim podsumowanie, to podziękowania i gratulacje dla Was!!!

Po raz kolejny udowodniliście, że orientaliści to niesamowite towarzystwo - wakacyjna frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania - mimo okresu urlopowego, na Młocinach (a właściwie to w Burakowie bo od tej storny biegaliśmy) do biegu przystąpiło 136 zawodników!!! surprise

Mistrzostwa Polski w RJnO

Ruszamy z kalendarzem CTZ w RJnO na rok 2020 rok. Zaplanowane jest przeprowadzenie dwóch imprez. Pierwsza z nich już za miesiąc w dobrze znanych większości zawodnikom terenach wokół Nawojowej Góry. Odbędą się tylko dwa starty w sobotę o 15:00 rusza dystans średni, a w niedzielę o 9:30 rywalizacja na dystansie długim. Oba dni zawodów mają rangę Mistrzostw Polski, Pucharu Najmłodszych i Klubowych Mistrzostw Polski. W załączniku można znaleźć pierwszy biuletyn zawodów, a zapisy są już otwarte w naszym systemie zgłoszeniowym.

Korona Mazowsza - generalka. Zapraszamy na finał na Młociny!!!

Drodzy Zawodnicy,

Przedstawiamy Wam klasyfikację generalną Korony Mazowsza po 4 etapach (w załączniku).

Serdecznie zapraszamy na finałowy, wakacyjny już etap, który odbędzie się tradycyjnie w czwartek, 2 VII 2020, o godzinie 17:30 w Parku Młocińskim.

Treningi rowerowe - Komorów

Gdyby komuś chwilowo znudziło się bieganie na orientację i chciałby spróbować czegoś innego, czegoś szybszego i na dodatek po lewej stronie Wisły to mam dobrą wiadomość. Właśnie udostępniły się w nowej osłonie mapy z ubiegłorocznych Mistrzostw Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację, które były rozegrane w okolicach Komorowa. Dostępnych jest aż 6 tras.

Strony

Ostatnie komentarze

TematKiedyKtoCo
Czas na rower10/07 11:42awNa tych trasach nadal można
Mistrzostwa Polski w RJnO06/07 23:15janW sumie racja każdy powinien
Mistrzostwa Polski w RJnO06/07 22:34awCzy takie oświadczenie nie
Korona Mazowsza - wielki03/07 17:05KarolKurcze, Adam - nie prowokuj!
Korona Mazowsza - wielki03/07 14:16awWielkie dzięki za ten
Korona Mazowsza -27/06 15:12KarolMateusz, już Cię
Korona Mazowsza -26/06 13:23Mateusz MioduszewskiTakie czwartki to ja
III Sosnowe Klimaty25/06 13:50Andrzej KaimDzięki za zwrócenie uwagi,
III Sosnowe Klimaty25/06 11:45awwg regulaminu termin
III Sosnowe Klimaty25/06 00:00Andrzej KaimJest nowa data imprezy:
Street-O powraca!24/06 19:05Barbara Sz.Mapa i karta startowa tutaj:
Czas na rower23/06 15:44kwak66Witam, czy na tych trasach
Korona na Choszczówce -19/06 12:14Mateusz MioduszewskiByło super jak
Czas na rower12/06 15:55awGdyby ktoś był
Korona Mazowsza - etap 1 za07/06 00:51KarolDzięki Kamil :) Na
Subscribe to Front page feed