Wakacyjna runda PWiM i GPDW w RJnO

Na początek wakacji, czyli 10-11 czerwca, została zaplanowana IV Runda PWiM oraz II Runda GPDW w RJnO. Na pewno wiele osób wyjedzie w tym czasie na zasłużoną letnią kanikułę, aby oderwać się od tych wszystkich problemów pandemicznych i pozwolić głowie odpocząć i nie myśleć o tych wszystkich obostrzeniach i zakazach. Wszystkim życzę super wypoczynku. Tych co pozostaną jeszcze na walizkach w domu zapraszam do Międzylesie, gdzie odbędą się obie rundy. Mapa została także zaktualizowana pojawiło się sporo nowych ścieżek wydeptanych podczas pandemii co bardziej uatrakcyjnia mapę i daje więcej możliwości zbudowania ciekawych tras.

TRIP z Dreptusiem

20 czerwca (niedziela) ponownie chciałem zaprosić Was na lajtowy spacer z mapą dla każdego. Miejscem imprezy będzie tym razem Stare Miasto, a start, jak poprzednio, przy schodach ruchomych. Zadaniem uczestników będzie tym razem dopasowanie do zaznaczonych na mapie miejsc, których jest więcej (ok. 50), zaledwie 20 zdjęć. No i najważniejsze. Liczba map ograniczona! Ponieważ z ostatniej imprezy zostało kilka map, będzie również możliwość startu (po wcześniejszym zgłoszeniu) na trasach 060 Wokół Zamku królewskiego oraz 061 Krakowskie Przedmieście.

Regulamin na stronie dreptuś.pl, a inne informacje na FB @trip.wycieczki

Mistrzostwa Świata w RJnO

Dotarła już w całości na miejsce skromna, ale mocna reprezentacja Polski na tegoroczne Mistrzostwa Świata w RJnO w Finlandii. Podróż przebiegła bardzo sprawnie bowiem mieliśmy sporo szczęścia i akurat w dniu naszego przyjazdu zostały otwarte granice i dopiero w Finlandii mieliśmy pierwszy przegląd dokumentów. Trwało to jednak tylko 20 minut, a że na promie mieliśmy pool position, to bardzo szybko opuściliśmy port i udaliśmy się na kolejne badania Covidowe w Helsinkach i dalszą drogę do Kuortane. Testy wyszły negatywne i możemy normalnie przystąpić do rywalizacji, która rozpoczyna się już jutro od startu masowego o godzinie 10:00. Ze wszystkich startów będzie prowadzona na żywo transmisja telewizyjna, którą możecie śledzić bezpłatnie w domu - link do strony: https://orienteering.sport/event/world-mtb-orienteering-championships-20...

10 x SOLO 2021

Organizatorzy z HKT "TREP" PTTK zapraszają na swoją tradycyjną imprezę XXXIV Rajd na Orientację "10 x SOLO 2021", który odbędzie się w niedzielę 13 czerwca 2021 r. w Warszawie Aleksandrowie. Przygotowane zostały trasy w marszach na orientację w kat. TZ, TU, TP ze startem indywidualnym w kat. TZ. Tym razem bedą też trasy BnO przygotowane z użyciem stacji SI. Zróżnicowany teren z wydmami i obszarami podmokłymi (może?) oraz zmienną przebieżnością i różnorodną drożnią będą okazją do spaceru z mapą.

Trzydziesty Street-O

Z wielką przyjemnością zapraszam na 30. edycję Street-O - już we wtorek 8 czerwca. Tym razem odkryjemy nieznane zakamarki Saskiej Kępy i Gocławia.

Kategoria: rogaining 60 min lub 90 min
Mapy można pobierać w godzinach: 17:30 - 19:00
Start: zlokalizowany na skwerku pod rzeźbą przy skrzyżowaniu Egipskiej i Afrykańskiej (tutaj)
Zamknięcie mety: 20:30 (przybycie po tym czasie = NKL)
Świadczenia: mapa, naklejka, karta startowa, a na mecie - coś na osłodę życia ;)
Zapisy: tutaj otwarte do 7.06. (poniedziałek) godz. 23:59

Wokół S8. III runda PWiM w RJnO

Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO nie może się obejść bez rundy położonej na zachód od Wisły. W ostatnich latach poznaliśmy lasy Magdalenki, Sękocińskie, Komorowskie, Otrębus i Nadarzyna. W 2021 roku zapraszam na nowe tereny zmapowane podczas pandemicznego 2020 roku.

W sobotę 26.06.2021 w Młochowie w okolicach pięknego przypałacowego parku znajdzie się baza zawodów na dystansie długim. Będą to prawdopodobnie jedyne zawody kalendarza krajowego w RJnO na tym dystansie. Sezon będzie już w pełni, więc mam nadzieję, że trasa będzie do przejechania dla każdego.

Zgłoszenia na MM w średniodystansowej RJnO i bieg dodatkowy WOM w sztafetowym BnO

W zakładce Zgłoszenia jest już możliwość zgłaszania się na Mistrzostwa Mazowsza w średniodystansowej RJnO i na indywidualny bieg dodatkowy podczas Mistrzostw Mazowsza i Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w sztafetowym BnO!

Zgłoszenia sztafet wraz z nr licencji, chipa, rokiem urodzenia i numerem zmiany prosimy przysyłać na adres mailowy: jozefkmiecinski@gmail.com.

TRIP z Dreptusiem

logo Dreptuś5 czerwca (sobota) po raz kolejny chciałem zaprosić Was na lajtowy spacer z mapą dla każdego. Miejscem imprezy będą okolice Placu Zamkowego oraz Krakowskiego Przedmieścia i będzie to impreza dwuetapowa. Oba etapy po około 1,2 km. Zadaniem uczestników będzie odszukanie zaznaczonych na mapie miejsc i udzielenie odpowiedzi na zadane do nich pytania lub dopasowanie zdjęcia. Oczywiście odpowiedzi nie bedziemy szukać w głowach, ani nawet w internecie, ale są gdzieś ukryte we wskazanych na mapie miejscach. No i najważniejsze. Liczba miejsc ograniczona!

Regulamin na stronie dreptuś.pl, a inne informacje na FB @trip.wycieczki

Strony

Ostatnie komentarze

TematKiedyKtoCo
10 x SOLO 2021 - Komunikat12/06 20:12akrochInformacja dla chętnych do
Mistrzostwa Mazowsza w12/06 19:29ExcursorWg organizatorów -
Mistrzostwa Świata w RJnO12/06 15:15janStart masowy za nami był to
Mistrzostwa Świata w RJnO12/06 15:08JanowscyKurde, Bartek, coś Ty
Trzydziesty Street-O11/06 20:47Barbara Sz.Dzięki. Cieszę się :)
Mistrzostwa Świata w RJnO11/06 16:33oriPowodzenia!!! I frajdy z
Trzydziesty Street-O11/06 09:22JunaByło bardzo fajnie. Dobry
Trzydziesty Street-O10/06 21:59Barbara Sz.Wyniki powyżej :)
Trzydziesty Street-O09/06 23:48Barbara Sz.Wszystkim dziękuję za
Prezent na Dzień Dziecka06/06 20:04janI Runda GPDW oraz II Runda
Mokotów na rowerze!02/06 22:16Barbara Sz.Start w Parku Arkadia, na
Mokotów na rowerze!01/06 23:48Barbara Sz.Tak jakby co: trasa Małego
Mokotów na rowerze!31/05 19:41Barbara Sz.Jako, że liczba zapisanych
Wyniki, mapy i brawa dla31/05 12:22orientujsieZ całym szacunkiem
Street-O #2926/05 11:40Barbara Sz.Wyniki są na stronie
Subscribe to Front page feed