Zgłoszenia
Mistrzostwa Polski, PN i KMP w RJnO (indywidualne)
25 - 26 września 2021 (sobota - niedziela), Stara Kuźnia

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  K12  K14  K17  K20  K21  K40  K45  K50  K55  K60  K70  M12  M14  M17  M20  M21  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70

NrKat.ZawodnikZespółEtap
1M70 Konrad JanowskiKOS Warszawa1,2
2K21 Anna KamińskaKU AZS WAT Warszawa1,2
3M45 Remik NowakKS Hades1,2
4M50 Jacek GorczycaKS Hades1,2
5K50 Magdalena GorczycaKS Hades1,2
6M17 Jerzy WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni1,2
7K14 Urszula WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni1,2
8M50 Piotr WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni1,2
9K50 Marzena WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni1,2
10K12 Lena GromadzkaStowarzyszenie Team 360 stopni1,2
11M12 Wiktor GromadzkiStowarzyszenie Team 360 stopni1,2
12K45 Agnieszka GrzywaczStowarzyszenie Team 360 stopni1,2
13M40 Emil GromadzkiStowarzyszenie Team 360 stopni1,2
14M50 Adam WroniakStowarzyszenie Team 360 stopni1,2
15M17 Krzysztof WroniakStowarzyszenie Team 360 stopni1,2
16M12 Bartosz MalinowskiUKS Falenica Warszawa1,2
17M12 Bartosz ZwolińskiUKS Falenica Warszawa1,2
18M12 Wojciech ZwolińskiUKS Falenica Warszawa1,2
19M14 Wojciech MalinowskiUKS Falenica Warszawa1,2
20K17 Diana ChilimoniukUKS Falenica Warszawa1,2
21K21 Aleisa RiabininaUKS Falenica Warszawa1,2
22M21 Bartosz NiebielskiUKS Falenica Warszawa1,2
23M21 Bartosz NowakUKS Falenica Warszawa1,2
24M21 Hubert KielakUKS Falenica Warszawa1,2
25M21 Igor KielakUKS Falenica Warszawa1,2
26M21 Peter RiabininUKS Falenica Warszawa1,2
27K40 Jolanta ZwolińskaUKS Falenica Warszawa1,2
28K40 Alida SzymańskaUKS Falenica Warszawa1,2
29M40 Adam SzymańskiUKS Falenica Warszawa1,2
30M40 Michał MalinowskiUKS Falenica Warszawa1,2
31M40 Mateusz ZwolińskiUKS Falenica Warszawa1,2
32M45 Sławomir KielakUKS Falenica Warszawa1,2
33M45 Paweł ChilimoniukUKS Falenica Warszawa1,2
34M17 Norman SzymańskiUKS Falenica Warszawa1,2
35M17 Eryk SzymańskiUKS Falenica Warszawa1,2
36K50 Urszula TrykozkoStowarzyszenie Team 360 stopni1,2
37M21 Tadeusz PiłkowskiOK!Sport Warszawa1,2
38M45 Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa1,2
39K50 Teresa BugajWKS Wawel1,2
40M70 Stanisław KruczekWKS Wawel1,2
41M60 Andrzej GrabowiczWKS Wawel1,2
42M50 Krzysztof UrbaniakStowarzyszenie Team 360 stopni1,2
43M17 Filip JanowskiKOS Warszawa1,2
44M55 Piotr JanowskiKOS Warszawa1,2
45M21 Marcin PilipczukStowarzyszenie Team 360 stopni1
46M65 Andrzej KrochmalKOS Warszawa1,2
47M20 Marcin SikorskiLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
48K20 Nina OleśniewiczLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
49K20 Karolina DammfeldLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
50M40 Grzegorz LippaLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
51K21 Marzena MusiałLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
52K20 Magdalena OgrodnikLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
53M14 Adam DammfeldUKS Lotna Zdzieszowice1,2
54M17 Łukasz BurakUKS Lotna Zdzieszowice1,2
55K17 Natalia BurakUKS Lotna Zdzieszowice1,2
56K17 Aleksandra ŁukasikUKS Lotna Zdzieszowice1,2
57K14 Julia KotłowskaUKS Lotna Zdzieszowice1,2
58K14 Sonia KotłowskaUKS Lotna Zdzieszowice1,2
59K14 Julia ZapartUKS Lotna Zdzieszowice1,2
60K14 Jagoda WróblewskaUKS Lotna Zdzieszowice1,2
61M14 Wojciech WoźniakUKS Lotna Zdzieszowice1,2
62M14 Szymon ŁukasikUKS Lotna Zdzieszowice1,2
63M14 Mateusz KipkaUKS Lotna Zdzieszowice1,2
64M14 Tomasz KonopkaUKS Lotna Zdzieszowice1,2
65M17 Klemens CzokUKS Lotna Zdzieszowice1,2
66M20 Piotr ObstojUKS Lotna Zdzieszowice1,2
67M12 Oliwer MatusiakUKS Lotna Zdzieszowice1,2
68K12 Hanna OleśniewiczUKS Lotna Zdzieszowice1,2
69M40 Adrian ZimermanLUKS Azymek Zdzieszowice2
70M12 Tymon ZimermanLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
71K12 Jagoda MajkowskaLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
72K12 Martyna SzusterLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
73K12 Zuzanna WiatrowskaLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
74K12 Maria ZajdowiczLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
75M45 Tomasz BergierWKS Wawel1,2
76M14 Tobiasz PoradaUKS Lotna Zdzieszowice1,2
77M14 Teodor CzokUKS Lotna Zdzieszowice1,2
78M20 Tomasz JachećUKS Lotna Zdzieszowice1,2
79K40 Zuzanna SzymańskaStowarzyszenie Team 360 stopni1,2
80M45 Rafał BeneszStowarzyszenie Team 360 stopni1,2
81K21 Karolina PacekOK! Sport1,2
82K14 Natalia HylaUKS Kometa Gliwice1,2
83K14 Zofia KaszowskaUKS Kometa Gliwice2
84M14 Tomasz TowarekUKS Kometa Gliwice1,2
85M12 Wojciech TowarekUKS Kometa Gliwice1,2
86K20 Aleksandra PolewkaUKS Kometa Gliwice1,2
87K21 Julia NygaUKS Kometa Gliwice1,2
88K17 Matylda LeśniakUKS Kometa Gliwice1,2
89K17 Karolina ŻmijUKS Kometa Gliwice1,2
90M20 Damian HylaUKS Kometa Gliwice2
91M40 Jacek ŻmijUKS Kometa Gliwice1,2
92M12 Szymon ŻmijUKS Kometa Gliwice1
93K45 Sylwia ŻmijUKS Kometa Gliwice1
94M45 Waldemar MarszałekUKS Kometa Gliwice1,2
95M17 Patryk MarszałekUKS Kometa Gliwice1,2
96M12 Dawid MarszałekUKS Kometa Gliwice1,2
97M45 Ireneusz TowarekUKS Kometa Gliwice1,2
98K20 Kinga PogodaUKS Kometa Gliwice1,2
99K40 Justyna FrączekWKS Wawel1
100M70 Michał WłodarczykKS Artemis Wrocław1,2
101K21 Hanna SzczerbikStowarzyszenie Team 360 stopni1,2
102M65 Janusz OlbrychtOLBnO1,2
103K50 Anna Bogucka-JaroszekStowarzyszenie Team 360 Stopni1,2
104K21 Agnieszka LisewskaStowarzyszenie Team 360 Stopni1,2
105M21 Radoslaw JaroszekStowarzyszenie Team 360 Stopni1,2
106K21 Monika Marcinkiewicz-KajzerPUKS Młode Orły1,2
107K20 Aleksandra SzaturskaBKS Wataha Warszawa1,2
108K45 Maria MarszałekUKS Kometa Gliwice1,2
109M21 Damian HylaUKS Kometa Gliwice1
110K12 Agnieszka JanasUKS Kometa Gliwice1,2
111M12 Aleksander JanasUKS Kometa Gliwice1,2
112M20 Michał TowarekUKS Kometa Gliwice1,2
113M55 Stanisłąw SkorupaUKS Kometa Gliwice1,2
114K12 Olga BeneszStowarzyszenie Team 360 stopni1,2
115K21 Anna KaczmarekUKS Dąb Leszno1,2
116K17 Julia PraisUKS Dąb Leszno1,2
117M14 Bartek BiałasikUKS Dąb Leszno1,2
118M14 Tymon MikołajczakUKS Dąb Leszno1,2
119M21 Dominik JandaLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
120M21 Adam ObstojLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
121M40 Marcin CiupaUKS Orientuś Łódź1,2
122M45 Igor BłachutStowarzyszenie Team 360 stopni1
123K50 Anna Górnicka-AntonowiczStowarzyszenie Team 360 stopni1
124K12 Sara DżumagaUKS Dąb Leszno1,2
125M50 Jerzy AntonowiczStowarzyszenie Team 360 stopni1
126K17 Maja SkorupaGórzanka Nawojowa Góra2
127M50 Mirosław DzikGórzanka Nawojowa Góra2
128M50 Mariusz SkorupaGórzanka Nawojowa Góra2
129M60 Dariusz PolewskiZdzieszowice1,2
130K12 Zofia DzikGórzanka Nawojowa Góra2
131M60 Krzysztof WojarskiBielsko-Biała O-team1,2
132K60 Kamilla WojarskaBielsko-Biała O-team1,2
133K21 Alicja MarcinkiewiczPUKS Młode Orły1,2
134M21 Maciej GromafkaUNTS Warszawa1,2
135M50 Ludomir ParfianowiczUNTS Warszawa1,2
136M45 Wojciech KościelnyWKS Wawel2
137K14 Alicja JabłońskaUKS Kometa Gliwice2