Zgłoszenia
Mistrzostwa Polski, PN i KMP w RJnO (sztafety dwuzmianowe)
25 września 2021 (sobota), Stara Kuźnia

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  KK  MM  KJ  MJ  K  M  KW80  MW80  KW105  MW105

NrKat.ZespółZawodnik
1MW80KS Hades Remik Nowak
Jacek Gorczyca
2MUKS Falenica Warszawa Sławomir Kielak
Bartosz Niebielski
3MUKS Falenica Warszawa Igor Kielak
Hubert Kielak
4MUKS Falenica Warszawa Bartosz Nowak
Peter Riabinin
5KUKS Falenica Warszawa Diana Chilimoniuk
Jolanta Zwolińska
6MMUKS Falenica Warszawa Bartosz Malinowski
Wojciech Malinowski
7MMUKS Falenica Warszawa Bartosz Zwoliński
Wojciech Zwoliński
8MW80UKS Falenica Warszawa Adam Szymański
Michał Malinowski
9MW80UKS Falenica Warszawa Mateusz Zwoliński
Paweł Chilimoniuk
10MJUKS Falenica Warszawa Norman Szymański
Eryk Szymański
11KUKS Falenica Warszawa Aleisa Riabinina
Alida Szymańska
12MOK!Sport Warszawa Tadeusz Piłkowski
Marcin Krasuski
13MJStowarzyszenie Team 360 stopni Jerzy Wąsiewicz
Krzysztof Wroniak
14KW80Stowarzyszenie Team 360 stopni Urszula Trykozko
Marzena Wąsiewicz
15KW80Stowarzyszenie Team 360 stopni Anna Bogucka-Jaroszek
Agnieszka Grzywacz
16MMStowarzyszenie Team 360 stopni Urszula Wąsiewicz
Wiktor Gromadzki
17MW80Stowarzyszenie Team 360 stopni Krzysztof Urbaniak
Adam Wroniak
18MStowarzyszenie Team 360 stopni Marcin Pilipczuk
Radosław Jaroszek
19KStowarzyszenie Team 360 stopni Agnieszka Lisewska
Zuzanna Szymańska
20MW80Stowarzyszenie Team 360 stopni Piotr Wąsiewicz
Emil Gromadzki
21MW105WKS Wawel Tomasz Bergier
Andrzej Grabowicz
22KKUKS Lotna Zdzieszowice Julia Zapart
Jagoda Wróblewska
23KKUKS Lotna Zdzieszowice Julia Kotłowska
Sonia Kotłowska
24MMUKS Lotna Zdzieszowice Adam Dammfeld
Mateusz Kipka
25MMUKS Lotna Zdzieszowice Tomasz Konopka
Wojciech Woźniak
26MMUKS Lotna Zdzieszowice Szymon Łukasik
Szymon Porada
27KJUKS Lotna Zdzieszowice Natalia Burak
Aleksandra Łukasik
28MJUKS Lotna Zdzieszowice Piotr Obstoj
Tomasz Jacheć
29MJUKS Lotna Zdzieszowice Łukasz Burak
Klemens Czok
30KJLUKS Azymek Zdzieszowice Nina Oleśniewicz
Karolina Dammfeld
31MW80LUKS Azymek Zdzieszowice Grzegorz Lippa
Adrian Zimerman
32KLUKS Azymek Zdzieszowice Weronika Sulikowska
Aleksandra Oleszek
33KLUKS Azymek Zdzieszowice Magdalena Ogrodnik
Marzena Musiał
34MW80Stowarzyszenie Team 360 stopni Igor Błachut
Rafał Benesz
35KKStowarzyszenie Team 360 stopni Olga Benesz
Lena Gromadzka
36KJUKS Kometa Gliwice Aleksandra Polewka
Kinga Pogoda
37KW80WKS Wawel Teresa Bugaj
Justyna Frączek
38KUKS Kometa Gliwice Maria Marszałek
Julia Nyga
39MJUKS Kometa Gliwice Damian Hyla
Michał Towarek
40MW80UKS Kometa Gliwice Ireneusz Towarek
Stanisław Skorupa
41MLUKS Azymek Zdzieszowice Marcin Sikorski
Adam Obstoj
42MMUKS Dąb Leszno Tymon Mikołajczak
Sara Dżumaga
43MKOS Warszawa Filip Janowski
Andrzej Krochmal
44MW105KOS Warszawa Piotr Janowski
Konrad Janowski
45MJUKS Dąb Leszno Bartek Białasik
Julia Prais
46MW80Stowarzyszenie Team 360 stopni Anna Górnicka-Antonowicz
Jerzy Antonowicz
47MW105Bielsko-Biała O-team Krzysztof Wojarski
Kamilla Wojarska
48MUNTS Warszawa Maciej Gromafka
Ludomir Parfianowicz
49KPUKS Młode Orły Monika Marcinkiewicz-Kajzer
Alicja Marcinkiewicz
50MJUKS Kometa Gliwice Patryk Marszałek
Matylda Leśniak
51KKUKS Kometa Gliwice Natalia Hyla
Agnieszka Janas
52MMUKS Kometa Gliwice Wojciech Towarek
Tomasz Towarek
53MMUKS Kometa Gliwice Aleksander Janas
Dawid Marszałek