Zgłoszenia
10 x SOLO 2021
13 czerwca 2021 (niedziela), Warszawa Aleksandrów

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  A-2  B-4  C-6  D-8  TZ  TU  TP

NrKat.ZawodnikZespół
1D-8 Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa
2TU Filip GodlewskiOddział Warszawski PTTK
3D-8 Igor BłachutTeam 360
4A-2 Stasio RożekTeam 360º
5B-4 Beata BargielOK! SPORT WARSZAWA
6TP Piotr OsińskiWarszawa
7A-2 Anna PilipczukWarszawa
8A-2 Szymon PilipczukWarszawa
9D-8 Marcin PilipczukTeam 360º
10B-4 Konrad JanowskiKOS Warszawa
11D-8 Artur StaszakUNTS Warszawa
12C-6 Ewa WołekUNTS Warszawa
13TZ Andrzej KaimStowarzyszony Celestynów
14TZ Kosma KaimStowarzyszony Celestynów
15B-4 Ula TrykozkoTeam 360º
16TU Anna KadłubowskaKInO Stowarzysze
17A-2 Stanisław SochaIndywidualnie
18B-4 Hanna Kamińska-SochaTeam 360°
19D-8 Przemysław SzczygielskiSzczygiełki
20B-4 Karina DanilukBKS Wataha Warszawa
21B-4 Piotr DanilukIndywidualnie
22TZ Zbigniew MalinowskiRodzina z Teresina
23TZ Piotr ZajączkowskiHub hub
24B-4 Anna OlbrychtOLBnO
25C-6 Janusz OlbrychtOLBnO
26C-6 Tomasz SzelągMKB Dreptak
27C-6 Piotr WieczorekIndywidualny Mazowsze
28TZ Piotr WieczorekHKT "TREP" PTTK Warszawa
29C-6 Danuta MroczekWarszawa
30C-6 Andrzej MroczekWarszawa
31TP Andrzej MikołajczykKTM PTTK O/"Ursus"
32TP Ania GóreckaKTM PTTK O/"Ursus"
33D-8 Dariusz SokalskiKU AZS WAT Warszawa
34D-8 Katarzyna DurzyńskaKU AZS WAT Warszawa
35D-8 Grzegorz ŁoniewskiKU AZS WAT Warszawa
36B-4 Urszula WąsiewiczTeam 360
37B-4 Marzena WąsiewiczTeam 360
38C-6 Jerzy WąsiewiczTeam 360
39C-6 Piotr WąsiewiczTeam 360
40D-8 Konrad BartnikKU AZS WAT WARSZAWA
41B-4 Adam ParfianowiczWarszawa
42B-4 Katarzyna ParfianowiczWarszawa
43B-4 Marcin ParfianowiczWarszawa
44D-8 Piotr DrągowskiOK!Sport
45C-6 Malwina DrągowskaOK!Sport
46B-4 Diana ChilimoniukUKS Falenica Warszawa
47D-8 Paweł ChilimoniukUKS Falenica Warszawa
48D-8 Przemek MossakowskiTeam 360
49TZ Tomasz GronauTargówek
50TZ Alida SzymańskaUKS Falenica
51TZ Adam SzymańskiUKS Falenica
52TZ Przemysław WitczakDreamtime Trails
53TU Wojciech MalinowskiMyszoskoczki
54A-2 Antonina MalinowskaUKS Falenica
55B-4 Bartosz MalinowskiUKS Falenica
56C-6 Wojciech MalinowskiUKS Falenica
57D-8 Michał MalinowskiUKS Falenica
58TP Beata PlutaMKT
59TP Irek PlutaMKT
60D-8 Krzysztof SokalskiKU AZS WAT Warszawa
61C-6 Zuzanna SzymańskaKlub InO Stowarzysze, Team 360º
62B-4 Roman LendzioszekBKS Wataha Warszawa
63C-6 Michał LendzioszekBKS Wataha Warszawa
64D-8 Piotr ZającKU AZS WAT Warszawa
65D-8 Katarzyna ŚlusarczykOK!Sport
66TP Monika ZawadzkaZdezorientowani
67TP Arkadiusz ZaorskiZdezorientowani
68TP Anna ZaorskaZdezorientowani
69D-8 Paweł KornilukWarszawa
70TZ Kazimierz MakiełaWarszawa
71TP Mateusz HałasaWarszawa
72TP Justyna HałasaWarszawa
73TP Aleksandra HałasaWarszawa
74TP Agata HałasaWarszawa
75TP Dana HałasaWarszawa
76D-8 Paweł KrzemińskiKU AZS WAT Warszawa
77A-2 Joanna SałackaWarszawa
78B-4 Jadwiga SałackaWarszawa
79B-4 Dorota MianowskaUNTS Warszawa
80C-6 Rafał MianowskiUNTS Warszawa
81D-8 Fryderyk PryjmaUNTS Warszawa
82C-6 N NUNTS Warszawa
83TU Dariusz MazurekWarszawa
84A-2 Daniel StadnikOK!Sport
85A-2 Krystyna GaliczBKS Wataha Warszawa
86B-4 Tymoteusz PachnickiBKS Wataha Warszawa
87B-4 Leonidas TufekcisBKS Wataha Warszawa
88B-4 Zofia WrześniakBKS Wataha Warszawa
89C-6 Bartek MaciejewskiBKS Wataha Warszawa
90C-6 Stanisław OwsiakBKS Wataha Warszawa
91D-8 Krystian SędłakOK!Sport
92D-8 Karol GaliczBKS Wataha Warszawa
93D-8 Paweł StarzyńskiWarszawa