Zgłoszenia
PWiM w RJnO (2. runda), GPDW (1. runda)
20 czerwca 2021 (niedziela), Warszawa, Aleksandrów

Zgłoszenia zamknięte.

ZIELONA - krótka i łatwa
NIEBIESKA - średnio długa i średnio trudna
CZERWONA - dość długa i dość trudna
CZARNA - bardzo długa i bardzo trudna

WSZYSTKIE  ZIELONA  NIEBIESKA  CZERWONA  CZARNA

NrKat.ZawodnikZespółEtap
1ZIELONA Bartosz MalinowskiUKS Falenica Warszawa1,2
2CZERWONA Wojciech MalinowskiUKS Falenica Warszawa1,2
3CZERWONA Michał MalinowskiUKS Falenica Warszawa1,2
4NIEBIESKA Diana ChilimoniukUKS Falenica Warszawa1,2
5CZERWONA Paweł ChilimoniukUKS Falenica Warszawa1,2
6NIEBIESKA Jacek SadomskiUrząd Dzielnicy M. St. Warszawy Wawer1,2
7CZARNA Adam WojciechowskiNowa Wieś1,2
8NIEBIESKA Adam KruglińskiUKS Falenica Warszawa1,2
9ZIELONA Mariusz SiwiecKInO Stowarzysze W-wa1,2
10CZARNA Marcin PilipczukTeam 360º1,2
11ZIELONA Anna PilipczukWarszawa1,2
12ZIELONA Szymon PilipczukWarszawa1,2
13CZERWONA Adam WroniakTeam 360º1,2
14CZERWONA Krzysztof WroniakTeam 360°1,2
15ZIELONA Konrad JanowskiKOS Warszawa1,2
16CZERWONA Michał DąbrowskiUltrapośladach1,2
17CZARNA Sławomir KielakUKS Falenica Warszawa1,2
18CZARNA Hubert KielakUKS Falenica Warszawa1,2
19CZARNA Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa1,2
20CZERWONA Karolina Pacekwarszawa1,2
21CZARNA Peter RiabininUKS Falenica Warszawa1,2
22CZERWONA Norman SzymańskiUKS Falenica Warszawa1,2
23NIEBIESKA Alida SzymańskaUKS Falenica Warszawa1,2
24NIEBIESKA Oskar SzymańskiUKS Falenica Warszawa1,2
25CZARNA Bartosz Niebielski JrUKS Falenica Warszawa1,2
26CZERWONA Damian KędziorekDKE1,2
27NIEBIESKA Zuzanna SzymańskaTeam 360º1,2
28ZIELONA Oliwier BorkowskiUKS Falenica Warszawa1,2
29NIEBIESKA Gabriela BorkowskaUKS Falenica Warszawa1,2
30CZERWONA Kazimierz MakiełaWarszawa1,2
31CZERWONA Julia NygaUKS Kometa Gliwice1,2
32ZIELONA Jerzy KalinowskiWarszawa Praga1,2
33NIEBIESKA Monika GaczyńskaPruszków1,2
34NIEBIESKA Urszula TrykozkoTeam 360º1,2
35CZERWONA Marcin CiupaUKS Orientuś1,2
36CZARNA Rafał BeneszTeam3601,2
37CZERWONA Piotr OlesińskiWarszawa2
38ZIELONA Monika BartnikWarszawa Wawer1,2
39ZIELONA Adam PiekarskiWarszawa Wawer1,2
40ZIELONA Jakub BartnikWarszawa Wawer1,2
41CZERWONA Filip JanowskiKOS Warszawa1,2
42CZERWONA Piotr JanowskiKOS Warszawa1,2
43CZERWONA Tomasz LeszczyńskiWarszawa1,2
44CZERWONA Magdalena WlodarczakWarszawa2
45NIEBIESKA Tomasz BorejkoKInO Stowarzysze1,2
46CZERWONA Aleksandra PolewkaUKS Kometa Gliwice1,2
47NIEBIESKA Julianna PolewkaUKS Kometa Gliwice1,2
48CZARNA Damian HylaUKS Kometa Gliwice1,2
49NIEBIESKA Sandra PańczyszynRadośni1,2
50NIEBIESKA Paweł FranaszekRadośni1,2
51NIEBIESKA Alina FranaszekRadośni1,2
52NIEBIESKA Krzesimir FranaszekRadośni1,2
53ZIELONA Grzegorz TaborWarszawa1,2
54ZIELONA Juliusz TaborWarszawa1,2
55NIEBIESKA Katarzyna TaborWarszawa1
56ZIELONA Katarzyna TaborWarszawa2
57CZERWONA Piotr TaborWarszawa1,2
58CZERWONA Aleksandra SzaturskaBKS Wataha Warszawa1,2
59NIEBIESKA Janusz OlbrychtOLBnO1,2
60CZERWONA Andrzej KrochmalKOS Warszawa1,2
61NIEBIESKA Olivier MarcinkiewiczMar Bike1,2
62CZARNA Grzegorz H. MarcinkiewiczPUKS Młode Orły1,2
63NIEBIESKA Alicja MarcinkiewiczMar Bike1,2
64NIEBIESKA Włodzimierz JackowskiDERBY-201,2
65ZIELONA Joanna Łukaszewicz-BernadyWarszawa1,2
66ZIELONA Kinga BernadyWarszawa1,2
67ZIELONA Kamila BernadyWarszawa2
68ZIELONA Krzysztof BernadyWarszawa2
69NIEBIESKA Kamila BernadyWarszawa1
70NIEBIESKA Krzysztof BernadyWarszawa1
71CZERWONA Piotr GębarowskiMopi.Team1,2
72ZIELONA Bartek ZwolińskiZwolaki1,2
73ZIELONA Wojtek ZwolińskiZwolaki1,2
74CZARNA Kamil PolokKamP1,2
75ZIELONA Mikołaj MałekTEAM 360 / IBOX M LIGA XC1,2
76NIEBIESKA Kasia FolandMłody inov-81
77ZIELONA Kasia FolandMłody inov-82
78ZIELONA Tymon FolandMłody inov-82
79ZIELONA Alicja FolandMłody inov-82
80CZERWONA Adam FolandMłody inov-81,2
81CZERWONA Filip MałekTEAM 360 / IBOX M LIGA XC1,2
82CZARNA Justyna MałekTEAM 360 / IBOX M LIGA XC1,2
83CZARNA Piotr MałekTEAM 360 / IBOX M LIGA XC1,2
84CZARNA Piotr BuciakTeam 360º1,2
85CZARNA Dariusz BogumiłTeam 360º1,2
86ZIELONA Kamil BartnikKU AZS WAT WARSZAWA1
87NIEBIESKA Stanisław MikołajczykGS HGS1
88NIEBIESKA Hubert MikołajczykGS HGS1
89ZIELONA Stanisław MikołajczykGS HGS2
90ZIELONA Hubert MikołajczykGS HGS2
91NIEBIESKA Arkadiusz Duszak2PU1,2
92NIEBIESKA Dorota Duszak2PU1,2
93ZIELONA Marta ŁodykowskaWarszawa Wawer1,2
94CZERWONA Jerzy WąsiewiczTeam 3601,2
95CZERWONA Piotr WąsiewiczTeam 3601,2
96NIEBIESKA Urszula WąsiewiczTeam 3601,2
97NIEBIESKA Marzena WąsiewiczTeam 3601,2
98ZIELONA Juliusz MikulskiWarszawa1,2
99NIEBIESKA Teodor MikulskiWarszawa1,2
100NIEBIESKA Tomasz MikulskiWarszawa1,2
101CZARNA Jacek MrózTeam 3601,2
102CZARNA Igor BłachutTeam 360º1,2