Zgłoszenia
InO z MiniŚlipką
16 - 18 kwietnia 2021 (piątek - niedziela), Zielonka

Zgłoszenia zamknięte.

Indywidualna aktywność z mapą. Mapy wysyłam e-mailem do samodzielnego wydruku w piątek 14.04.2021 o godzinie 12:00. Karta startowa na mapie, wyniki odsyłamy e-mailem (zdjęcie/skan karty). Jedno zgłoszenie na zespół, koniecznie z e-mailem na którego wysyłam mapy. Trudność trasy na poziomie łatwego TU.

Więcej informacji będzie na stronie Stowarzyszy

WSZYSTKIE  TO

NrKat.ZawodnikZespół
1TO Mateusz KopytZielone Dzięcioły
2TO Bartek WitkowskiPiękni i młodzi
3TO Agnieszka KrólPędzące Króliki
4TO Adam KrólPędzące Króliki
5TO Anna KrólPędzące Króliki
6TO Michał KrólPędzące Króliki
7TO Alexey ToropovMinsk
8TO Barbara SzmytKlub InO STOWARZYSZE BePeKi
9TO Robert StepuchLeśne wichry
10TO Andrzej MikołajczykKTM PTTK O/"Ursus"
11TO Anna GóreckaKTM PTTK O/"Ursus"
12TO Jan CegiełkaUKS Falenica Warszawa
13TO Mariusz SiwiecKInO Stowarzysze W-wa
14TO Malwina BanaśPustelnik
15TO Magdalena SikorskaQta Qna
16TO Jakub GańkoWarszawa
17TO Jadwiga SałackaWarszawa
18TO Bartosz TyczyńskiKInO Skróty
19TO Paweł RozwadowskiKino Stowarzysze
20TO Ryszard MazurekBÓBR TŁUSZCZ
21TO Mariusz GórajKlub InO "Skróty" Radom
22TO Damian MurachHKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki
23TO Andrzej KrochmalHKT "TREP" PTTK Warszawa Praga
24TO Przemysław KrupińskiTenpo Pryma Sort
25TO Przemysław WitczakDreamtime Trails
26TO Marcin DymińskiWołomin
27TO Kaja ŁowczyckaŻbiki
28TO Krzysztof ŁowczyckiŻbiki
29TO Liwia ŁowczyckaŻbiki
30TO Joanna DoboszWarszawa
31TO Monika ZawadzkaZdezorientowani
32TO Arkadiusz ZaorskiZdezorientowani
33TO Anna ZaorskaZdezorientowani
34TO Małgorzata HryckiewiczSzczęśliwi czasu nie liczą
35TO Piotr RadowieckiSzczęśliwi czasu nie liczą
36TO Krzysztof RadowieckiSzczęśliwi czasu nie liczą
37TO Przemysław RadowieckiSzczęśliwi czasu nie liczą
38TO Piotr WieczorekHKT "TREP" PTTK Warszawa
39TO Roman PietrzakWarszawa
40TO Mariusz PietrzakPiastów
41TO Jakub LubartowskiSpInOzaury
42TO Maciej KamińskiLeśne Dziady
43TO Jolanta Witusik-KamińskaLeśne Dziady
44TO Kuba JagiełłoWarszawa
45TO Olga JagiełłoWarszawa
46TO Rafał KiliśBemowskie Leniwce
47TO Dorota DołeckaBemowskie Leniwce
48TO Urszula KiliśBemowskie Leniwce
49TO Oliwia KiliśBemowskie Leniwce
50TO Ireneusz SzyndlarzFC Ząbki
51TO Tomasz ZadrożnyZaderki
52TO Anna Włodarczak-SemczukPasztetowa
53TO Krzysztof SemczukPasztetowa
54TO Piotr GębarowskiMopi.Team
55TO Olga SemczukPasztetowa
56TO Jacek SemczukPasztetowa
57TO Krzysztof WenelczykPoszukiwacze
58TO Czarek KamińskiWarszawa
59TO Agata PolakowskaSzczęśliwi czasu nie liczą
60TO Adam MiernickiSzczęśliwi czasu nie liczą
61TO Wojciech GrochowskiDzieci we mgle
62TO Agnieszka KuśKlub InO Stowarzysze
63TO Michał KuśKlub InO Stowarzysze