Zgłoszenia
IV Sosnowe Klimaty
28 marca 2021 (niedziela), Lasek K/Celestynowa

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  TZ  TU  TP  TD  A(8km)  B(5km)  C(3km)

NrKat.ZawodnikZespół
1TP Marzena CichawaHKT Wawer
2TU Piotr GębarowskiMopi.Team
3A(8km) Olaf KacprzyckiOlo Solo
4TU Olaf KacprzyckiOlo Solo
5TU Przemysław WitczakDreamtime Trails
6A(8km) Przemysław WitczakDreamtime Trails
7A(8km) Tadeusz PiłkowskiKarczew
8TP Aleksandra ZalewskaKomory
9TP Jakub ZalewskiKomory
10TP Marta ZalewskaKomory
11TZ Adam KrochmalBemowo Orienteering Team
12TZ Paweł StarzyńskiBemowo Orienteering Team
13TU Mariusz SiwiecKInO Stowarzysze
14TU Jakub GańkoWarszawa
15TZ Tomasz LisickiAP Warszawa
16TZ Piotr LisickiAP Warszawa
17TZ Andrzej KrochmalHKT "TREP" PTTK Warszawa Praga
18TP Beata BargielOK! SPORT WARSZAWA
19C(3km) Beata BargielOK! SPORT WARSZAWA
20A(8km) Malwina BanaśPustelnik
21TU Malwina BanaśPustelnik
22TU Armin PastuszyńskiWarszawa
23TP Jakub LubartowskiSpInOzaury
24TP Marta LubartowskaSpInOzaury
25TP Zuzia LubartowskaSpInOzaury
26TP Leonard LubartowskiSpInOzaury
27B(5km) Konrad JanowskiKOS Warszawa
28TP Konrad JanowskiGSMnO Wyjątkowi Warszawa
29TP Hania PowierżaHKT Wawer
30TP Oskar GrodowskiHKT Wawer
31TU Wojciech DrozdaHKT TREP PTTK
32TP Bazyli PańkowskiWarszawa
33B(5km) Roman LendzioszekBKS Wataha Warszawa
34A(8km) Michał LendzioszekBKS Wataha Warszawa
35TZ Paweł RozwadowskiKino Stowarzysze
36TZ Mariusz GórajKlub InO "Skróty" Radom
37A(8km) Tomasz SzelągMKB Dreptak
38B(5km) Janusz WałachowskiPUKS Nowy Dwór Mazowiecki
39B(5km) Piotr WałachowskiLegionowo
40B(5km) Przemysław SzczygielskiSzczygiełki
41C(3km) Anna MusiałIOK! SPORT WARSZAWA
42C(3km) Michał MusiałOK! SPORT WARSZAWA
43TZ Marcin SzajkoEV Szajko
44TD Zosia AdamusińskaRude Lisy
45TD Bartek CzajkaRude Lisy
46TD Maks ZienkiewiczRude Lisy
47TD Małgosia KowalecRude Lisy
48TD Szymon ŻołądekRude Lisy
49TD Oliwia BączykRude Lisy
50TD Weronika BączykRude Lisy
51TD Julka WesołowskaRude Lisy
52TD Zosia KrupaRude Lisy
53TD Wioletta WileńskaRude Lisy
54C(3km) Anastasiia KulikovaOtwock
55B(5km) Vita KulikovaOtwock
56TU Bartosz WolińskiBell
57TU Michał KoneckiBell
58TU Agnieszka KuśKlub InO Stowarzysze
59TU Michał KuśKlub InO Stowarzysze
60A(8km) Michał KuśKlub InO Stowarzysze
61TD Zuzanna RogowskaRude Lisy
62B(5km) Bartłomiej JaniszewskiSaska Kępa
63B(5km) Barbara JaniszewskaSaska Kępa
64B(5km) Elżbieta JaniszewskaSaska Kępa
65B(5km) Krzysztof KrawczyńskiSaska Kępa
66B(5km) Aleksander KrawczyńskiSaska Kępa
67A(8km) Michał MichalakMKB Dreptak
68TP Arkadiusz PacekARnO
69TP Renata PacekARnO
70TD Kasia MaliszewskaDzielni Podróżnicy
71TD Aleksander Kosiorek-BrańskiDzielni Podróżnicy
72TD Nikola KrólDzielni Podróżnicy
73TD Kacper ĆwiekDzielni Podróżnicy
74TP Ewa SznajderskaTraperzy
75TP Anna SznajderskaTraperzy
76TP Tomasz SznajderskiTraperzy
77TP Jan SznajderskiTraperzy
78TU Marek PielaŚwinka Falenicka na 6 łapach
79A(8km) Krzysztof LisakOtwock
80TP Anna Kazimierczukcó-ma
81TP Łucja Kazimierczukcó-ma
82A(8km) Artur StaszakUNTS Warszawa
83B(5km) Ewa WołekUNTS Warszawa
84B(5km) Danuta MroczekWarszawa
85A(8km) Andrzej MroczekWarszawa
86B(5km) Diana ChilimoniukUKS Falenica
87TU Maciej KamińskiLeśne Dziady
88TU Jolanta Witusik-KamińskaLeśne Dziady
89TU Jerzy ŁukaszewiczPędzący żółw
90TD Lidia Jóźwiak KukawskaTsunami
91TD Julia KukawskaTsunami
92TD Ireneusz KukawskiTsunami
93TD Antek KukawskiTsunami
94TP Weronika WitakHKT Wawer
95TP Tomasz WitakWarszawa
96TP Anna WitakWarszawa
97A(8km) Marek KalicińskiWarszawa
98B(5km) Andrzej KrochmalKOS Warszawa
99TP Tomasz SkowrońskiTSA
100TP Anna Włodarczak-SemczukPasztetowa
101C(3km) Tomasz SkowrońskiTSA
102TP Krzysztof SemczukPasztetowa
103TP Olga SemczukPasztetowa
104TP Jacek SemczukPasztetowa
105TU Paweł KurachNaszprychowani
106TU Joanna KurachNaszprychowani
107B(5km) Bartłomiej KrzyżanowskiWarszawa
108B(5km) Katarzyna ParfianowiczWarszawa
109B(5km) Adam ParfianowiczWarszawa
110B(5km) Marcin ParfianowiczWarszawa
111A(8km) Przemek MossakowskiTeam 360
112C(3km) Anna OlbrychtOLBnO
113B(5km) Janusz OlbrychtOLBnO
114TP Marcin ŚwiderskiHKT Wawer
115TZ Kazimierz MakiełaWarszawa
116TZ Mariusz PietrzakPiastów/Warszawa
117TZ Roman PietrzakPiastów/Warszawa
118A(8km) Dariusz ZebrowskiOk Sport
119A(8km) Patryk HusakBKS Wataha Warszawa
120TD Hanna HusakŁomianki
121TD Blanka HusakŁomianki
122TD Błażej HusakŁomianki
123B(5km) Sylwia SylwiaARW
124A(8km) Krzysztof ŁazowskiKInO STOWARZYSZE
125TP Agnieszka KrólPędzące Króliki
126TP Adam KrólPędzące Króliki
127TP Anna KrólPędzące Króliki
128TP Michał KrólPędzące Króliki
129TD Bolesław SałackiWarszawa
130B(5km) Barbara SałackaWarszawa
131B(5km) Joanna SałackaWarszawa
132B(5km) Jadwiga SałackaWarszawa
133A(8km) Jacek SałackiWarszawa
134B(5km) Antonina MianowskaUNTS Warszawa
135B(5km) Julia MianowskaUNTS Warszawa
136B(5km) Dorota MianowskaUNTS Warszawa
137A(8km) Rafał MianowskiUNTS Warszawa
138A(8km) Tomasz Pryjmafunexsports
139C(3km) Katarzyna Pryjmafunexsports
140TP Lena PilarskaWaraszawa
141TU Bartek MalinowskiMyszoskoczki
142TU Wojtek MalinowskiMyszoskoczki
143A(8km) Michał MalinowskiUKS Falenica
144TZ Karol CwalinaOK!Sport Warszawa
145TZ Ewelina Horoszkiewiczindywidualnie