Zgłoszenia
XXV Zima na Pradze
30 stycznia 2021 (sobota), Warszawa-Park Skaryszewski

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  A-2  B-3  C-4  TO

NrKat.ZawodnikZespół
1A-2 Natalia PakulskaBKS Wataha Warszawa
2C-4 Mieczysława PakulskaBKS Wataha Warszawa
3TO Natalia SawickaMKT
4TO Katarzyna SawickaMKT
5C-4 Michał LendzioszekKOS Warszawa
6C-4 Roman LendzioszekKOS Warszawa
7TO Przemysław WitczakDreamtime Trails
8TO Paweł RozwadowskiKino Stowarzysze
9B-3 Paulina BorejkoKInO Stowarzysze
10A-2 Karolina, Tomasz BorejkoKInO Stowarzysze
11C-4 Krzysztof UrbaniakWarszawa
12B-3 Joanna ParfianowiczUNTS Warszawa
13TO Piotr GębarowskiMopi.Team
14C-4 Monika DubińskaTeam 360
15A-2 Mariusz SiwiecKInO Stowarzysze
16TO Mariusz SiwiecKInO Stowarzysze
17A-2 Stanisław SochaIndywidualnie
18B-3 Hanna Kamińska-SochaIndywidualnie
19TO Mariusz KuczmańskiMKT
20TO Beata PlutaMKT
21TO Barbara SzmytKlub InO STOWARZYSZE BePeKi
22C-4 Michał PasekWarszawa
23C-4 Marek DrągowskiOK Sport
24C-4 Tadeusz PiłkowskiKarczew
25C-4 Robert PodleśWarszawa
26A-2 Igor Bonatowskiindywidualna
27A-2 Katarzyna Bonatowskaindywidualna
28A-2 Dawid BorczykPUKS Młode Orły Nowy Dwór
29A-2 Wojciech BieńkowskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór
30A-2 Gabriel LipiecPUKS Młode Orły Nowy Dwór
31A-2 Franek KmiecińskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór
32C-4 Artur KmiecińskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór
33B-3 Józef KmiecińskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór
34C-4 Natalia FilipczakPUKS Młode Orły Nowy Dwór
35B-3 Beata BargielOk! Sport Warszawa
36A-2 Alicja TomankiewiczOk! Sport Warszawa
37A-2 Mateusz DubińskiTeam 360
38C-4 Leszek DubińskiTeam 360
39B-3 Ula UlaTeam 360º
40TO Olaf KacprzyckiOlo Solo
41C-4 Olaf KacprzyckiOlo Solo
42C-4 Anna Górnicka-AntonowiczTeam 360
43C-4 Jerzy AntonowiczTeam 360
44C-4 Weronika Machowska-KrupaUKS OSIR Góra Kalwaria
45C-4 Ryszard PiekarskiUKS OSIR Góra Kalwaria
46C-4 Mikołaj WasilewskiUKS OSIR Góra Kalwaria
47C-4 Kacper PodworskiUKS OSIR Góra Kalwaria
48C-4 Ilona PowichrowskaUKS OSIR Góra Kalwaria
49C-4 Paulina DzwonkowskaUKS OSIR Góra Kalwaria
50C-4 Dawid GładeckiUKS OSIR Góra Kalwaria
51C-4 Maksymilian SobiepanekUKS OSIR Góra Kalwaria
52C-4 Karol DąbrowskiUKS OSIR Góra Kalwaria
53C-4 Łukasz KrupaUKS OSIR Góra Kalwaria
54C-4 Olga WasilewskaUKS OSIR Góra Kalwaria
55C-4 Antoni WasilewskiUKS OSIR Góra Kalwaria
56C-4 Marta KasprzykUKS OSIR Góra Kalwaria
57C-4 Patryk GórskiUKS OSIR Góra Kalwaria
58C-4 Jan TywonekUKS OSIR Góra Kalwaria
59C-4 Katarzyna BartosiakTEAM 360
60C-4 Rafał KońskiTEAM 360
61A-2 Kacper BartosiakTEAM 360
62A-2 Mikołaj KońskiTEAM 360
63C-4 Zuzanna ParfianowiczUNTS Warszawa
64C-4 Piotr ParfianowiczUNTS Warszawa
65C-4 Mariya PolishchukUNTS Warszawa
66TO Agnieszka MaszewskaWarszawa
67TO Ewa GralaWarszawa
68B-3 Stanisław WasilewskiPUKS Młode Orły
69A-2 Wiktor GromadzkiTeam 360
70A-2 Lena GromadzkiTeam 360
71C-4 Agnieszka GrzywaczTeam 360
72C-4 Katarzyna ParfianowiczWarszawa
73C-4 Adam ParfianowiczWarszawa
74C-4 Marcin ParfianowiczWarszawa
75TO Joanna ZalipskaVagabundus
76TO Anna KurekVagabundus
77C-4 Grzegorz DolińskiBKS Wataha Warszawa
78B-3 Zuzanna DolińskaBKS Wataha Warszawa
79B-3 Julia DolińskaBKS Wataha Warszawa
80C-4 Ewa WołekUNTS Warszawa
81C-4 Artur StaszakUNTS Warszawa
82C-4 Marcin MarcinkiewiczKU AZS WAT Warszawa
83C-4 Wojciech MossakowskiUNTS Warszawa
84A-2 Gabrysia, Anastazja, Klara, Katarzyna RomanowskaMiśki-Pyśki Warszawa
85A-2 Sylwia, Konrad JanowskiGSMnO Wyjątkowi Warszawa
86C-4 Ilona ŚliwczyńskaTeam 360
87C-4 Igor BłachutTeam 360
88TO Mateusz DuszyńskiDuszyniak
89A-2 Rafał Szewczykowskiteam360
90B-3 Anna Szewczykowskateam360
91C-4 Jacenty ŁapanowskiKU AZS WAT Warszawa
92C-4 Renata ŁaskaKlub InO Stowarzysze
93C-4 Tomasz ŁaskiKlub InO Stowarzysze
94A-2 Agata ŁaskaIndywidualnie
95C-4 Ewelina MikoszaTeam 360
96TO Janusz WiśniewskiVagabundus
97C-4 Karolina PacekBurkina Faso MTBO Team
98C-4 Barbara JaniszewskaSaska Kępa
99C-4 Elżbieta JaniszewskaSaska Kępa
100C-4 Bartłomiej JaniszewskiSaska Kępa
101A-2 Monika ZającKU AZS WAT Warszawa
102A-2 Stasio RożekTeam 360º
103A-2 Jerzy SzymańskiTeam 360º
104A-2 Joasia SzymańskaTeam 360º
105TO Piotr WarszaWarszaWIE
106A-2 Jakub Maciaśindywidualnie
107A-2 Kacper Maciaśindywidulanie
108B-3 Urszula WąsiewiczTeam 360
109B-3 Marzena WąsiewiczTeam 360
110C-4 Jerzy WąsiewiczTeam 360
111C-4 Piotr WąsiewiczTeam 360
112TO Dariusz MazurekDaro Zagubiony
113TO Agnieszka KuśKlub InO Stowarzysze
114TO Michał KuśKlub InO Stowarzysze
115C-4 Michał KuśKlub InO Stowarzysze
116C-4 Agnieszka KuśKlub InO Stowarzysze
117B-3 Emil GromadzkiTeam 360
118C-4 Paweł KornilukWarszawa
119TO Adam MichalskiHabałała Team
120TO Emilka OlechowskaHabałała Team
121A-2 Antoni MikoszaTeam 360
122A-2 Juliusz MikoszaTeam360
123C-4 Marcin MikoszaTeam360
124TO Maciej KamińskiLeśne Dziady
125TO Jolanta Witusik-KamińskaLeśne Dziady
126TO Magdalena GaciaVagabundus
127C-4 Barbara SzmytKlub InO STOWARZYSZE BePeKi
128TO Anna TomaniakPomiechówek
129TO Krzysztof TomaniakPomiechówek
130TO Urszula TomaniakPomiechówek
131TO Wojciech TomaniakPomiechówek
132TO Hanna ŻurawskaVagabundus
133TO Maciej ŻurawskiVagabundus
134C-4 Zofia WrześniakBKS Wataha Warszawa
135C-4 Przemysław WitczakDreamtime Trails
136C-4 Agnieszka BiolikUNTS Warszawa
137C-4 Grzegorz BiolikUNTS Warszawa
138TO Justyna ZającDuet
139TO Piotr OstrowskiDuet
140TO Kazimierz MakiełaWarszawa
141TO Danuta Kończak + 9Oddział PTTK Warszawa Praga
142A-2 Tadeusz PatejkoKOS Warszawa
143B-3 Krystyna GaliczBKS Wataha Warszawa
144C-4 Karol GaliczBKS Wataha Warszawa